Helena Jandová, pediatr Pardubice

MUDr. Helena Jandová

Pediatr

Kosmonautů 399, Pardubice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce chodí obě moje děti a jsem s ní naprosto spokojená. Taktéž i se setřičkou, kterou znám ještě z dob paní doktorky Touškové. Nikdy nebyl s ničím sebemenší problém. Obě jsou velice pečlivé a moc příjemné. Ač bydlím úplně na druhém konci města, doktorku bych nevyměnila ani za cenu pohodlí.

Jedna paní lékařka nám zemřela, druhá byla příšerná, ale paní doktorka Jandová je super! Musela jsem trochu čekat, než nás vzala, ale stálo to za to!

milá, sympatická, s úžasným přístupem k dětem i rodičům, ochotná vysvětlit, prostě nej

spokojená maminka dvou dětí, které k paní doktorce chodí

Je to nejlepší doktorka ,co znám. Znám jich i víc ,ale chodím tam jenom na prohlídky, protože ji mám doma.

Klára Jandová

Paní doktorka Jandová a sestřička jsou úžasné!Máme je moc rádi!VŚEM DOPORUČUJI!!!!!

paní doktorka Jandová je ta nejlepší,má krásný přístup k dětem i rodičům,my tam chodíme s našimi dětmi tříletým klučinou a 3měsíční holčičkou.Této lékařce a její sestřičce se nedá vytknout vůbec nic.Všem doporučuji...

Je to milá,hodná a úžasna doktorka,ktera patří k dětem.Konečně někdo kdo neléčí od stolu a nedává na vše Parelen a nemusíte se bát se na cokoli zeptat.Kéž by bylo více takových!

Tak tuhle paní doktorku jsem hledala celý život. Ještě že díky náhodě, jí mají moje děti! Vždycky nás kompletně prohlídne a vyšetří. Nedává na všechno antibiotika a ještě mě vždycky uklidní, že je to i terapie.

Naprostá spokojenost a jen pozitivní zkušenosti. Vždy ke každému přistupuje individuálně a maximálně se snaží. Rozhodně doporučuji!

Laskavý přístup k dětem, pochopení, vstřícnost, rada i po telefonu