Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Spojovací 12, Plzeň

Víc než pacient paní doktorku zajímá počítač, v podstatě se na vás ani nepodívá, a i když sedí v čekárně jen pár pacientů, strávíte tam celé dopoledne, v ordinaci nikdo není a celou věčnost trvá, než zavolají dalšího pacienta. Škoda, že nemůže ordinovat sestřička, ta je skvělá, milá a práce jí jde od ruky.

K paní doktorce chodím 7let a jsem velice spokojena. Možná že není zrovna ten vítací typ s americkým úsměvem, ale o to více se zajímá o pacienty a jejich potíže. Vím že jsem v dobrých rukou. Ostatně, když by jste měli chuť si pokecat, sestřička je super, hodně krát už mě rozesmála.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, je velmi pečlivá a komu se nelíbí at si najde jinou, vždyt ona se také setkává s nepříjemnými lidmi, ale vždy vše vyřeší.Svoji práci vykonává velice zodpovědně.

Paní doktorku nelze v žádném případě doporučit, arogantní s naprostým nezájmem o pacienta.

Souhlasím se všemi negativními hodnoceními, přešla jsem také od mé bývalé zlaté paní doktorky Matějkové, to se nedá srovnávat, je náladová, až zlá, nedovede být nestranná, neochotná, vždy mám pocit, že jí obtěžuji. Hledám si novou.

Paní doktorku Filipovskou určitě doporučuji. Sešla jsem se spousty lékařů a s paní doktorkou jsem velice spokojená. A skutečně to mohu posoudit, protože od dětství marodím. Je pečlivá, nic nezanedbává. Výhodou je, že do ordinace se lze objednat a nemusíte dlouho čekat. A sestřička u paní doktorky je výborná. Mohu jen doporučit. Nerozumím tomu negativnímu hodnocení, zřejmě někteří pacienti nepoznali špatný přístup od lékaře. K paní doktorce Filipovské jsem přešla před 2 lety a mohu jen děkovat. S pozdravem Jana

Tak to jsem v šoku co tady čtu,paní doktorka je milá mně vždy pomohla,nechápu jak může někdo napsat že je zlá, to si myslím že když někdo řekne o takovém laskavém člověku jako je paní doktorka že je zlá,tak má nějaký svůj osobní problém sám se sebou a je to konfliktní člověk.Paní doktorka je usměvavá bezproblémová ochotná vždy člověku pomoci.Lidičky co to tady čtou nedejte na ty nesmysli co tady ti potížisti píšou klidně k paní doktorce jděte a sami se přesvědčte že je to hodná a milá paní doktorka která Zlá určitě není Jandová Věra

K paní doktorce Filipovské chodím od doby, kdy začala ve Spojovací ulici ordinovat a jsem s ní velmi spokojený. Vždy mi dobře poradila a naplno se věnovala mým zdravotním problémům, se kterými si např. praktický lékař, kterého jsem navštěvoval předtím, očividně neuměl poradit. Mohu ji jen doporučit.

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost a mohu ji jen doporučit. Jak již zde bylo zmíněno, je velmi pečlivá a zodpovědně a s rozmyslem vždy řešila mé problémy. To je pro mě u praktického lékaře to nejdůležitější.

Paní doktorka je velmi pečlivá a vzdělaná. Mohu ji rozhodně doporučit.