Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Za mě tedy člověk který absolutně nemá v takovém oboru co dělat. Za tři měsíce léčby se mi můj zdravotní stav akorát zhoršuje. Žádné hledání řešení, pouze navyšování léků. Pak ještě nasazení jiných léků k tomu , říkám ji , je mi po nich hůř, nevidím zlepšení pa naopak . Ona mě řekne, nemůže vám být po nich hůř. Jak kdyby semnou žila a věděla jak se cítím. Několikrát snaha ji volat o nekonečných broblemech. Nic. Jen čárka Za klienta do pojišťovny a papa. Jsem již objednaná jinam. Nepříjemná, arogantní. Žádná snaha pomoci. Magnetickou prý nezrychli . Ale ono by to šlo. Vím že se na ni čeká dlouho, ale při velkých potížích to jde když se chce. To vím. Jenže ji je jedno jak lidem je. Na co něco řešit, když má prachy z každý my návštěvy a předpisů léků absolutně k ničemu nebo zhoršení stavu. Za mě tedy hrůza. Absolutně nedoporučuji.

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Bohužel jsem měla velmi negativní zkušenost s touto lékařkou, která s pacienty neumí komunikovat a věcně se zaměřit na jejich zdravotní problémy. Tato situace je zvláště nepříjemná, pokud jde o staršího pacienta, který trpí bolestí a potřebuje empatii a pochopení.

Lékařka je útočná a nedokáže se vcítit do problémů pacienta. Nevytváří prostor pro otevřenou komunikaci, což je zcela nepřijatelné. Její chování a přístup k pacientům naznačuje, že rozhodně to není člověk na svém místě a neměla by podle mého pracovat s lidmi.

Je smutné, že v dnešní době je velmi obtížné najít skutečného lékaře, který si pacientů váží a soucitně se o ně stará. Doufám, že tato zkušenost bude poučením pro ostatní. Pacienti si zaslouží lékaře s velký L, který je schopný a empatický.

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Profesionálni přístup k pacientovi,doporučení léčby s možností rehabilitace a případné objednání.Od bolesti hned injekce jemné procvičení krční páteře a sestřička mě všechno ještě zopakovala.Za mě spokojenost.