Adresa

Šrobárova 50, Praha
FNKV (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Paní primářce Mócikové vděčím za život. Je to špičková lékařka, a ještě k tomu je velice příjemná, milá, pečlivá, ohleduplná a laskavá, čímž náročnou léčbu pacientovi ulehčuje, pomůže mu překonávat její úskalí a dodává mu síly a naději na uzdravení. Moc jí za její péči děkuji a velice ji obdivuji! Lékaři jako je ona jsou nosné pilíře našeho zdravotnictví.


Ověřeny pacient

Kéž by všichni lékaři měli takový přístup, jako tato úžasná paní doktorka, která mě úspěšně vyléčila z rakoviny! Stále pozitivně naladěná, usmívající, milá, příjemná a zcela oddaná své práci..díky ní i můj strach z nemoci rychle zmizel. V jejich rukách se člověk cítí velmi příjemně..


D
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka! Odborník na svém místě, která umí prosadit zájem pacienta. Dle mého názoru je obor HEMATOLOGIE pro paní doktorku životní poslání a nejen já ji mohu za to že tady dnes jsem. Kdykoliv potřebuji poradit nebo pomoct obrátím se na ní dva roky po léčbě vždy pomůže. Z mého hlediska maximální spokojenost!!!


L
Ověřeny pacient

Mé poděkování patří lékařce, která mě krok za krokem zbavila vážné nemoci. Krok za krokem mi vlévala naději,ba jistotu,že vše zvládnu. Nikdy nepřipustila, že by to dopadlo jinak, než vyléčením a měla radost z každého zlepšení. Paní doktorka Mociková je svým přístupem, skromností a citem pro pacienta životní výhrou.Jsem jednou z pacientek, které vyléčila a ať se v budoucnu stane cokoliv,má důvěra v ní je bezmezná. Paní doktorko, děkuji Vám a přeji hodně úspěchů ve Vaší,tak náročné a potřebné práci. Všem moc doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti