Praktický lékař pro děti a dorost
Rumunská 61/8, Liberec

Pani Doktorka,je vynikající,schopná,moderní,milá,profesionalni,lidská,prostě všechno NEJ.Neznala jsem ji osobně a poznala ji až s příchodem svého prvního vymodleného dítěte.A je to přesně jak píší ostatní,vyslechla vše co mě trápilo s malým,odpověděla na všechno,nevysmála se nikdy mým otázkám,přesně pozná,že dítě není ve svý kůži a něco ho trápí,nic nepodceňuje.Umí poradit po telefonu pokud je zrovna víkend a nezlobí se,že ji zavoláte.Kolikrát i volá třeba za 2hod zpět jak se stav malýho vyvíjí,atd.Je prostě SKVĚLÁ.Nemluvě o domácí atmosféře,která tam panuje.Musím vypíchnout i sestřičku,j velmi příjemná,umí to s dětma,výborně nabírá krev i prckům,to opravdu poklona,zažila jsem odběr v nemocnici a Hrůza!!Obě dámy jsou skvělý tým,děti je milujou a každé dítě znají jménem,není to pro ně "kus".Děkuju za péči o našeho Filípka a za prístup k nám rodičům.

K paní doktorce jsem chodila až do svých devatenácti let. Zhruba v šestnácti jsem trpěla šílenými únavami, takže mě poslala na vyšetření krve. Odešla jsem s tím, že je vše v pořádku a to, že usínám po půl hodině náročnější aktivity se nechalo být. O dva roky později jsem si nechala udělat jaterní testy na gynekologii, kde se zjistilo, že testy tenkrát prováděné u Vjevarové, byly naporsto šílené, jaterní testy zvýšené hrozným způsobem. Díky tomu, že to přehlídla, mám dodnes zvýšené jaterní testy, nesmím se namáhat, pít alkohol apod.! Možná by to chtělo pečlivěji stidovat výsledky!!!

Úžasná paní doktorka! Nesmírně milá, vstřícná, má nadhled, nepíše zbytečně antibiotika apod., ale nepodceňuje nemoci, ani starostlivost rodičů. Umí uklidnit, poradit. Děti jí mají moc rády. Máme srovnání s jinými lékaři a MUDr. Vejvarová je skutečně na špici!

Velice schopná,ochotná a milá paní doktorka.V čekárně prakticky nikdy nečekáme - pochvala i sestřičce.Cítíme se tam jako doma.

Nejvíc nejlepší doktorka, miluje děti a dává jim to najevo a oni k ní rádi chodí.

Výborná lékařka.Navštívila nás hned po porodu a kdykoli byl nějaký problém,ráda přišla a poradila nám.Nemůžu si stěžovat!!!

Výborná doktorka moje děti ji zbožňují.

Skvělá lékařka, lidský přístup, umí to s dětmi, chodíme k ní již šestnáct let.