alej Svobody 60, Plzeň
Praktický lékař pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Výborná lékařka po všech stránkách.

Paní MUDr. Vaníčkovou muhu jen doporučit,každý i ten sebemenší problém řeší s naprostou profesionalitou a precizností.
A jak už zde někdo zmínil...je to velmi sympatická dáma.

Velmi sympatická, pečlivá, vše bez problémů. A navíc je hezká... :-) PS: S frontami v čekárně asi nic nezmůže, ale tam by mohli být ohleduplní důchodci, kteří by mohli chodit třeba trochu později a ráno tam nechat prostor pro pracující, kteří chtějí stihnout ošetření před prací.

Š

nejlepší, co jsem zatím poznal(počítám i ty tzv.závodní).

Nejlepší lékařka co znám. Ochotná, naslouchá,poradí, pečlivá.............Sestřička také moc hodná :-)

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojeni. Je vždy ochotná a ráda poradí. Mám postiženou dceru a také tam s ní chodím a i k ní je velmi citlivá.V odinaci je někdy více lidí, ale to bude asi tím, že je výborná a má těch lidí hodně.My jsme naprosto spokojeni a doporočujeme každému takovou paní doktorku.

Ochotná a pečlivá. Jen je třeba počítat s delším čekáním, neb v čekárně bývá zpravidla plno.

JE BEZVADNÁ K LIDEM

Velmi ochotná a znalá svého oboru.
I přes mou nepříliš velikou důvěru v doktory, je tato paní doktorka tou, ke které se nebojím jít.

Jsem spokojen s paní doktorkou Vaníčkovou.