Hana Vajdová, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Hana Vajdová

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Příjemná návštěva a bez čekání. Jeden z mála doktorů, který si dokáže vytvořit takový systém, aby pacienti nemuseli čekat celé hodiny, ale jít na řadu v přesně domluvený čas. Doporučuji.


Ověřeny pacient

S paní Vajdovou jsem spokojená. Vždy poradí a vysvětlí, co a jak. Ordinace je nová, hezká... Zatím maximální spokojenost.


M
Ověřeny pacient

Než jsem šla prvně na gynekologii, ptala jsem se po kamaradkach, jestli je lepsi, mít doktora, nebo doktorku. Většina z nich mi řekla, že muži jsou lepsi- jsou prý "neznejsi". Dala jsem na ne a začala jsem chodit k panu gynekologovi. Potom jsem ale litovala a byla jsem na sebe naštvaná, že jsem dala na kamarádky.
Potom jsem začala navštěvovat Pani doktorku Vajdovou a opravdu si nemůžu stěžovat.
Je to moc milá a sympaticka Pani, takže se jí nebojím s ničím svěřit. Poradi mi kdyko-li s cimko-li a nikdy jsem a ní neměla žádný problém!
Můžu ji jedině doporučit


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, když mám nějaký dotaz vždycky mi ráda poradí a i si o tom semnou popovídá...je to super doktorka :)


E
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena. Je milá, laskavá a umí se vším poradit. Při každém setkání se společně zasmějeme. Její nová ordinace je pěkná, příjemná a dobře zařízená. Doporučuji každému bez výjimky.


I
Ověřeny pacient

Po první návštěvě jsem se v ordinaci cítila velice dobře. Když jsem přišla do nové ordinace, nemohla jsem uvěřit svým očím. Sestřička je ochotná a milá a totéž i paní doktorka. S oběma jsme se nasmály a zjistila jsem vše co jsem potřebovala. Je vidět že ji práce opravdu baví a doktorku už bych nevyměnila.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem neznala, dokud si nezaložila novou ordinaci v Neštěmicích. Její nová ordinace je krásně zrekonstruovaná a velice příjemná na pohled. Navštěvovat tuto ordinaci jsem si velmi oblíbila. Paní doktorka je moc milá a se vším mi vždy poradí. Je to zatím nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy navštívila.


E
Ověřeny pacient

Příběh pár let zpátky, dnes mám krásná zdravá pětiletá dvojčátka. Vyšel mi pozitivní těhotenský test, šla k Dr.Vajdové na vyšetření, sestra se nezeptala na poslední menstruaci, na ultrazvuku nebylo zatím nic vidět. V tu chvíli začala být Dr. Vajdová velice nepříjemná a okamžitě mě poslala hospitalizovat do nemocnice ( znovu podotýkám, že na poslední menzes se měla zeptat sestra a byla jsem naprosto zdravá a vlastně bez žádného "nálezu" ). Ten den jsem jela dle instrukcí ještě na vyšetření do nemocnice s jejím doporučením. Dr. mě poslal z nemocnice zpět domů, že mu přijde hospitalizace naprosto zbytečná a bezdůvodná a celou dobu kroutil hlavou v údivu proč mě poslala Vajdová do nemocnice. Napsal mi další doporučení, abych přišla za dalších 5dní k němu do Teplic, že už bude na ultrazvuku jistě něco vidět. Vše jsem jela aktivně ohlásit Dr.Vajdové osobně ( ten den celkem náročný maraton- cestování mhd, čekání v čekárnách atd. ). Paní Vajdová se začala chovat jako smyslů zbavená a to nepřeháním, začala ječet, že můžu umřít a že se nenechá kvůli mě zavřít. Na papír načmárala reverz, kde přes 1/3 stránky napsala "hrozí SMRT" a hodila mi to k podpisu. Dodnes to mám živě před očima a pořád jsem top nevstřebala. Navíc jsem byla v té době zdravá, v dobré kondici, Dr. Vajdová se vlastně o toto ani nezajímala ... dodnes chodím obloukem kolem její ordinace. Za sebe nedoporučuji ani při dobré vůli.


M
Ověřeny pacient

Katastrofa a to obrovská.V životě už mě tam nikdo neuvidí jednání jak s malým fakanem.Měla jsem sto chutí prostě vstát a jít se okamžitě obléknout.


P
Ověřeny pacient

Chtěl bych se podělit o špatnou zkušenost s dr. Vajdovou. Jako doprovod nezletilé k lékaři jsem byl nepříjemně překvapen. Hned na úvod musím říci, že jsme u dr. Vajdové byli poprvé a také naposled a o nějakém doporučení nemůže být ani řeč.
Po té co jsem přišel s doporučením od dětské doktorky s několik dní trvajícími bolestmi břicha mi bylo doktorkou řečeno, že nejsme objednaní a proto ať jdeme do nemocnice nebo ať se objednáme - podotýkám, že byla jedna hodina odpoledne a v čekárně nikdo nebyl. Sestřička nás tedy objednala a když jsme již objednaní přišli na vyšetření, včas, doktorka se ihned ptala ne zrovna přívětivým tónem zda jsme objednaní a že jdeme jistě pozdě atd....vyplňili jsme vstupní papíry zaslyšitelného uspěchaného tónu doktorky až do čekárny, že nám to dlouho trvá jsem měl již jasno, že do ordinace v Krupce již nepříjdeme. Zřejmě doktroka někam spěchala a svou "dobrou náladou" značně prudila okolí. Nedoporučuji !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti