MUDr. Hana Tauchenová

Pediatr Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 15, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Neochota nebo spíš možná prostě práce z donucení. Ale při práci s dětmi bych očekávala alespoň maličkou empatii a trošku lidský přístup. Vyřešeno změnou pediatra. Děkuji, už nikdy více.

Á
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Problémy s dítětem

Paní doktorka vyšetřuje pokaždé ultrazvukem, na krev nemusím k obvoďačce, ale odeberou mi ji dva dny před vyšetřením v ordinaci. Za mě spokojenost.

Umístění: jiné místo

Za mne vše v pořádku, krátká čekací doba v čekárně, vyšetření rychlé, paní doktorka mi sama zařídila rychlejší termín na magnetickou rezonanci.

Umístění: jiné místo Endokrinolohie

Naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak se sestřičkou. Vyšetření pečlivé, vysvětlení léčby vč. dalšího postupu.

Termín do týdne, nejprve odběry u sestřičky a druhý den vyšetření včetně ultrazvuku u paní doktorky. Obě příjemné, určitě přijdu zase :))

Chodím k ní od malička, léčí mě i mou matku se štítnou žlázou. Jako malá jsem nikdy nechápala, proč člověk, který nemá rád děti, dělá pediatra. Ale dobře...
Odesílala mě několikrát na punkce do Prahy (mimochodem nic příjemného). jela sjem jendou, podruhé už jsem odmítla jet, protože i poprvé se na mě pan doktor tvářil jako proč a co tam dělám, vždyť ten nález není tak zlý. Doufám, že se mi podaří protlačit k jiného endokrinologovi, jsem opravdu velmi nespokojená.
Studenou, neosobní a nepříjemnou návštěvu co tři měsíce nezachrání nai moc milá sestřička. Bohužel.

Spokojenost, paní doktorka je odborník, který se nedá v endokrinologii nahradit.

Paní doktorka velice nepříjemná, arogantní, k dítěti necitelná. S 2,5-letým synem jsme k ní byli odesláni naší dětskou lékařkou. První problém nastal ve chvíli, kdy se můj syn rozbrečel ve chvíli, kdy mu sestřička začala měřit tlak. Další problém nastal, když jsme ji ukázali výsledek UZ, který jsme už měli z Liberce.To se paní doktorka cítila strašně dotčená. Syn dostal léky na hypotyreózu. Jelikož se mi jednání paní doktorky nelíbilo, snažila jsem se najít jiného lékaře. Po zajištění jiného lékaře, mi jiným lékařem bylo sděleno, že dávkování, které určila MUDr.Tauchenová pro 12,5 kg dítě, je příliš vysoké. Bylo mi oznámeno, že kdybych takto dítě cpala naordinovanou dávkou, tak dítě předávkuji. Takže za mě rozhodně NE. Tato lékařka nemá v medicíně co dělat.

Byla jsem u této paní doktorky nedávno,je velmi vstřícná a ochotná,všechny otázky mi zodpověděla a také poradila.V oboru endokronologie je podle mého názoru nejlepší,také pomohla mým známým,kteří mi ji také doporučili.Se špatnými recenzemi absolutně nesouhlasím!Podle toho co jsem viděla za lidi v čekárně,tak se ani nedivým,že paní doktorce není do smíchu.A jak píše jedna paní každý den není posvícení a je taky jen člověk.

Neznám lékaře s horším chováním k pacientům. Chodila jsem k ní s dcerou na endokrinologii, z pěti objednaných návštěv byl termín 2x přesunut a jednou tam prostě ani nebyla. Chování k nám jako k pacientům měla velmi přezíravé a arogantní. Jako ilustraci slouží citát jedné staré paní, která když vyšla z ordinace do čekárny, tak nám všem radostně oznámila: ,,Dneska je to v klidu, paní doktorka má dneska náladu docela dobrou" No když se osmdesátiletá paní bojí, jakou náladu bude paní doktorka mít, tak to o něčem svědčí. Chodíme už jinam a jsme spokojeni.