MUDr. Hana Šustrová Formanová
Pod Loretou 137, Pyšely

Umístění: MUDr. Hana Šustrová Formanová Jiný

Velice příjemná a lidská vždy pomůže všem doporučuji

Umístění: MUDr. Hana Šustrová Formanová Jiný

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Absolutně nepomůže s problémem s kterým prijdete. Cekaci doba hodina a vice. Kdyz nejste objednane dostanete se na radu za dlouhou dobu. Prisla jsem tam s chripkou, ale jelikoz mě nedokazala vylecit tak se mi chripka rozjela do zapalu plic. Nikdy více už k paní doktorce!

Umístění: MUDr. Hana Šustrová Formanová celkové vyšetření

S paní doktorkou mám také pouze velmi špatné zkušenosti. Stejně tak jako předchozí pacient i u mě mi to připadalo že paní doktorku vůbec nezajímám a vše jsem si musel dále zařídit sám. Asi si neuvědomuje, že je tu právě pro lidi a lidi jsou ti, ze kterých má peníze. Pokud se bude dále takhle chovat, myslím, že nás ztratí více.

C
Umístění: MUDr. Hana Šustrová Formanová Rada ohledně mého zdravotního stavu

S paní doktorkou nejsem spokojen, nemá zájem o pacienta, vše řeší jen povrchně. Za celou dobu co jsem u ní registrován mi sama od sebe nezměřila tlak, nenabrala krevní testy a vše řeší jen od stolu. O vše si člověk musí říci sám. Vždy si v ordinaci připadám, že jsem tam tak nějak navíc. Ještě jsem se nesetkal u paní doktorky s tím, že by mě sama doporučila ke specialistovi. Vždy jsem si musel poradit sám.
Proto jsem od paní doktorky odešel k jinému praktickému lékaři.