Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

První návštěva v ambulanci. Délka psychiatrického prvovyšetření 15 minut, arogantní chování s absencí empatie, zřejmá neznalost pojmu psychoterapeutický přístup. Zcela zjevné nezvládání profese, bez námahy alespoň předstírat, že tu paní tato práce baví. Písemný projev v záznamu vyšetření na úrovni žáka prvního stupně základní školy s gramatickými chybamí. Objektivní psychopatologický nález na pět řádek, s kterými by u zkoušky z psychiatrie neobstál ani medik, Motto ambulance: vykázat vyšetření u co nejvíce pacientů a zinkasovat od zdravotní pojišťovny co nejvíce peněz. Po druhé návštěvě výrazné zhoršení psychického stavu, stráta důvěry a změna psychiatra. Tam konstatována chybná diagnóza, v důsledku toho nesprávná indikace psychofarmak, navíc s ingorancí nežádoucích vedlejších účinků. Závěr: důrazné varování před touto také lékařkou, která prorazila dno české psychiatrie a neomlouvá ji ani skutečnost, že tento zaneřáděný rybníček je v současnosti opravdu mělký.


A
Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

Připadá mi že si na mně neudělá dost času a neuměřně protahuje případnou žádost o Hospitalizaci zvažuji změnu psychiatra

N
Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

Ani pořádně nevyslechne,nezeptá se na nic.Když řeknu své potíže jen dokáže navyšovat léky.Nereaguje na to když jí řeknu nežádoucí účinky.Nespokojenost


J
Ověřený profil

K paní doktorce docházím několik let a jsem s ní velice spokojený. Je milá, sympatická a nemám z toho nikdy nepříjemné pocity, když k ní mám jít na kontrolu.


B
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem nebyla vůbec spokojená. Její přístup k pacientovi mi přišel naprosto neempatický a arogatní,pokud řeknete,že je Vám špatně,odbyde Vás slovy o tom,že se máte snažit. Nikomu nedoporučuji.


M
Ověřený profil

Velice dobrá a pečlivá doktorka, která si všímá i sebemenších detailů, které by mohly být kontraindikovány s léčbou. Pečlivá, byla jsem u ní teprve 2x a mám pocity více než dobré. Tuto lékařku mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu