Samostatná ordinace PL - stomatologa
Trojanova 34, Rakovník

K paní doktorce chodím od dětství, příjemné a milé chování a je to profesionál. Jednoznačně doporučuji.

Doktorka Štíchová je výborný lékař s profesionálním přístupem a příjemným vystupováním.
Co opravdu nemá ráda a dá razantně najevo je to, když paciet pět let nechodí na preventivní prohlídky a s totálně zkaženými zuby si sedne do křesla s pohledem, tak s tím něco udělejte! Občas tak chodí i rodiče se svými dětmi. A to si pak MUDr. Štíchová nebere servítky.
Čili všichni ti, co tady kydají špínu na její arogantní vystupování, vlastně nepřímo přiznávají, že jsou prasata, co se neumí nebo nechtějí starat o svůj chrup.

Paní zubařka je skvělá. Vždy vám vše vysvětlí a řekne narovinu. Je milá, vstřícná a sestřička taky. Nyní se k zubaři vlastně těšíme :)

je velice milá, hodná, vstřícná, moc dobrá a šikovná paní doktorka

Od dětství po dospělost vždy bez problémů, mohu doporučit. Má možná svérázný smysl pro humor, ale to není důvod pro negativní komentář. Ba naopak :-)

K paní doktorce chodím řadu let, vždy jsem byla s přístupem i s péčí
spokojená. všimla jsem si že je nepříjemná na pacienty, kteří přijdou
jednou za pět nebo více let, a tím jí přidělávají zbytečnou práci s problémem,
kterému se dalo předejít.

K paní zubařce chodím už od dětství a vždy se ke mně chová velice slušně, přátelsky, když se zeptám na její názor ohledně zubů, vždy mi řekne všechna pro, ale i proti, nemám pocit, že by mě někdy okradla, jak se v jednom příspěvku vyskytuje, zároveň rozhodně není arogantní a zuby mám zdravé, krásné a silné i díky její péči...Chodím k ní pravdielně po půl roce, vždy se objednávám během kontroly na další, tím pádem si můžu v klidu vybrat datum i čas, takže ještě jednou, tuto zubařku můžu jen doporučit, a to s klidným svědomím.

Nemohu říci nejlepší(více jsem jich neměla),ale pro mě a mé děti velmi,velmi dobrá zubní lékařka!Od mého dětství se mi stará o zuby a já se mohu proto v klidu a hodně usmívat:-):-)!!

Skvělý přístup, doporučuji

vše bez problémů přístup lékařky i ošetření. vztah k dětem a jejich ošetření je také super . kdo umí ten umí Lucie Kolářová