MUDr. Hana Šochmanová

Pediatr Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Kostela 5, Jablonec nad Nisou

Vyborna doktorka,muzu jen doporucit...

Velmi klidná a rozvážná paní doktorka,ke které jsem přestoupila od dr.Fastrové,kterou naopak považuji,za jednu z nejhorších dětských lékařek,které u nás v Jablonci jsou.Naše paní doktorka Šochmanová mi velice pomohla s dcerou,která má od narození atopický ekzém a na její doporučení již osm let jezdíme do Motola,kam by jsme se jinak nedostali.Díky.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Děti se návštěvy nebojí, všechno probíhá v klidu. O lécích i odeslání ke specialistovi rozhoduje paní doktorka velice rozumně.

Pro paní Pavlovskou - bohužel paní Pavlovská platíte jen část, zbytek za Vás platí pojišťovna, která si paní doktorku pěkně podá pokud překročí stanovené kvóty.

Jinak si myslím, že léčit se má začít slabšími léky, není třeba na všechno brát antibiotika, na která si bacily vypěstují rezistenci

Je to dobrý pediatr,pečlivá,zkušená,má velmi citlivý přístup k dětem,navštěvují ji obě mé děti od narození,nikdy jsem neměla důvod na tom něco měnit.Totéž platí i o její sestřičce.

je to skvělá doktorka, s ní jsme velice spokojení.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, již jsem k ní chodila jako dítě a dnes chodím s dětmi, je strašně hodná a práci odvádí velmi dobře, jsem ráda,že ji zde máme. :-)

jsem s oběma dětma móóc spokojená. paní doktorka se neukvapuje v léčbě, před nasazením "drastické" léčby-antibiotik se snaží nemoc řešit schůdnější cestou

K paní doktorce docházím se svými dvojčátky a jsem nadmíru spokojená s jejím chováním a profesním přístupem. Nikdy nám neporadila špatně.

SUPER