Odborný lékař oční
Chittussiho 9/1001, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je nepříjemná, arogantní, bezdůvodně napadá verbálně pacienty a jejich doprovod, kdy je uráží. Rozhodně se neumí chovat k dětem. Návštěvu rozhodně nedoporučuji. Byli jsme tam poprvé a naposledy.

Arogantní, nepříjemná, neprofesionální... Místo toho, aby mi pomohla, mi sdělila, že špatně dělám svou práci. Takoví lidé by neměli léčit. Podle mého názoru nerozumí své práci a určitě ji nedělá s radostí. Určitě ji nemohu nikomu doporučit.

U paní doktorky jsem byla pouze jednou a po 5ti minutách jsem věděla, že naposledy. Za prvé, nepříjemná sestra, která se se mnou bavila jako s malomocnou, a za druhé paní doktorka vypadala, že ji práce nebaví a proto byla velmi nepříjemná a když mi měřila sklíčka při prvním výběru brýlí, strašně spěchala, nezapomněla podotknut, že na mě nemá celý den, já jsem se unáhlila ve výběru skel a dnes mám brýle s jedním sklíčkem tak špatným, že se mi zhoršuje zrak na pravém oku. Všimla jsem si toho nedávno a jdu k jinému očnímu lékaři. VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI!

Já si na paní doktorku nemohu stěžovat.

Paní doktorka je arogantní a velmi neochotná se špatným přístupem k pacientům, je velmi špatná diagnostička: na FN v O-Porubě zjistili, že 5 let chlapci předepisovala špatné brýle. Podle mě nemněla by dělat lékařku.V žádným případě NEDOPORUČUJI.

Jsem spokojena.

Vím že paní doktorka zatím nic nezanedbala a to je hodně důležité.Všichni máme starosti a vím že do práce to nepatří.Opravdu mi pomohla a předěšla tak opravdu velkým zdravotním potížím.Jde jí opravdu o léčbu.No někdy je nepříjemná ale hlavní jsou výsledky a u mě je dokázala né jednou.Ostatní lékaři se jen culí a aby jsme byli spokojení tak nám napíšou cokoliv ale o zdraví vlastně nejde.My nikdo nechceme chotit po doktorech ale někdy nám to zachrání zdraví.Přístup je důležitý to vím sama.Musím uznat že zatím je dobrá lékařka.Nedívá se na nějaké limity a opravdu jí jde o uzdravení.

Strašné, k synovi se chovala velmi arogantně, zvyšovala bezdůvodně hlas, nepříjemná a neochotná paní doktorová. Už nikdy více. Nedoporučuji z vlastní zkušenosti.

U paní doktorky jsem byla 2x v životě a stačilo mi to.Naprosto se neumí chovat a o její odbornosti také nejsem přesvědčena.Manžel k ní občas chodí a stává se mu,že na něj bezdůvodně téměř křičí,ale když jí odpoví stejným tónem,pak se s ní dá jednat.Takže já rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi špatná lékařka, je velmi neochotná se špatným přístupem k pacientům, velmi špatná diagnostičkaa. Nikomu její služby nedoporučuji.