Unhošťská 2533, Kladno
Ordinace pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo akutní bolest břicha

Paní doktorku jsme navštívili v nemocnici na dětské pohotovosti s akutní bolestí břicha mého syna. Její přístup byl naprosto otřesný,první co doktorku zajímalo bylo jestli máme zaplacený poplatek,potom teprve se zeptala co synovi vlastně je,když jí bylo sděleno s čím přicházíme protočila oči v sloup a laskavě nás vzala do ordinace,na syna ještě byla nepříjemná at si pospíší se svlékáním (čekárna byla v tu dobu prázdná) , celé vyšetření trvalo max 2miuty. na pohotovost se dostavila v 17:02 a v 17:07 jsme měli již sepsanou zprávu,doporučení bylo nejíst a pít studený čaj,tot vše... více se zabývala tím že je syn nastydlí.... když jsme po "vyšetření" šli zaplatit poplatek, než jsme se vrátili už seděli se sestrou u kafe,zřejmě proto tak spěchala at už jsme pryč... Takoví lidé by s dětmi neměli vůbec pracovat a to nebyla naše první špatná zkušenost s ní,bohužel je zástup naší pediatričky....

Moje děti mají paní doktorku rády. Nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci. Naopak opakovaně mladší syn po vyšetření odmítá ordinaci opustit a chce si tam hrát.Odborně nikdy nepochybila. Naprostá spokojenost.

Bohužel i my máme s paní doktorkou spíše špatné zkušenosti. Po zdravotní stránce vždy poradila, ale vyžaduji u lékaře, kam chodím s dětmi, spíše vřelý a osobní přístup. A ne, aby se děti k lékaři bály chodit. Proto spíše nedoporučuji.

Paní doktorka působí velmi arogantně a příkře, jak zde bylo již řečeno. Ale alespoň zkrotí i toho největšího sígra a děti poslouchají na slovo. Nikdy jsme s ní problémy neměli, poradila ve všem, spokojenost.

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená. Odborně na výši, kamarádský přístup k dětem, nová sestřička moc milá a šikovná.

My tedy s paní doktorkou na stejné vlně jsme. Já i moje děti. Bezchybná léčba, na děti vždy milá a je s ní legrace.

Přístup k mému dítěti má slabý a je velmi arogantní! Bohužel jsem asi na jiné "vlně" než jakou by si paní doktorka přála!Z

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a moje děti ji mají rády. Casto ani nechtějí odejít z ordinace, kde je spousta hraček. Špatný výsledek vyšetření zavolá, odpoví na dotaz,mailem, antibiotika dá jen v potřebném případě. Mohu jen doporučit.

Možná, kdyby předchozí pisatel sledoval aspoň tisk a TV, věděl by, že při současné epidemii se na prasečí chřipku nabírají jen těžké případy v nemocnici. Teplotu mají tisíce lidí, to by asi laboratoř praskla ve švech. S paní doktorkou jsem moc spokojená, nikdy nic nezanedbala, vyšetření provádí, když jsou třeba. Chce to zapojit rozum a nechat dítě v posteli s paralenem a Ibalginem.

Tato paní doktorka je za všech doktorů nejlepší, takže toto je opravdu ta nejlepší!!!!!!