Praktický lékař pro děti a dorost
Srbova 216/II, Rokycany

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Narození dcery

K panu Doktorovi chodím s dcerou od jejího narození(2 roky).
Dle mého výborný doktor,šetrnější způsoby léčby jsou pro dítě vhodnější.Pokud to situace dovoluje,léčení ATB by měla být poslední možnost.Lépe aby dítě přečkalo týden s teplotami než aby si vytvořilo na ATB rezistenci.Ale to je věc názoru,stejně jako v případě očkování.Já jsem se zeptala předem,jaký způsob upřednostňuje-zdá očkovat nebo neočkovat.Pan doktor mi všechny otázky ochotně zodpověděl a se zájmem vždy naslouchal veškerým mým obávám(Jak už to u prvorodiček bývá).
Michaela Pužmanová

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vždy jsem pana doktora uznavala, chodila jsem k němu s oběma detmi. Nelíbil se mi ale jeho přístup ke mně jako matce a nulova komunikace (moc mi toho nikdy nevysvětlil). Ovšem poté, co mi napsal přímo zoufale "ne"doporučení do školky pro mého mladšího telesne postiženého syna, na jehož základě by nás zřejmě nikdy nepřijali, pokud by ho už z dřívějška neznali, jsme od tohoto pána okamžitě odešli. A nelitujeme.

Pracovní doba je ovlivněna, že pan doktor pracuje i v Motole a to je jedna z prestižních nemocnic, to už o něčem svědčí. Ať je jakékoliv pracoviště, je to báječný doktor léčí přírodní cestou, která dětem neškodí momentálně i do budoucna orgánům, až když je nejhůř přejde na chemii. Který doktor v dnešní době dá své osobní číslo k sobě domů a je na tel. 24h?! Je ochotný přijít za pacientem domů. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala pro své kluky Mgr. Hánu a kluci ho též mají rádi.

Naprosto souhlasím s Bluemchen. Bordel v ordinaci - kelímky od jogurtu, marmeláda hned u židle, kam se posazuje pacient..nechápu. Ordinační doba strašná. Naprosto přesně. Od 7 do 11, takže pokud Vám něco je, obvykle opravdu skončíte na pohotovosti. Na odběr nás s nemocným dítětem v horečkách poslal na nemocnici!!! Naprosto neomluvitelné! A nejen nás. Myslela jsem si, že jsme třeba přišli pozdě, nebo ve špatný den, ale jiné dítě, velmi malé, vyčerpané horečkami, poslal také na odběr do nemocnice. Nevím, co je tohle za zvyk, ale krev běžně odeberou dospělému člověku přímo u praktického lékaře, zdravé ženě u gynekologa. Ale posílat malé děti s horečkou, které si už vyseděly jednu frontu v jeho ordinaci, na odběr do nemocnice, kde je čeká další čekárna a další spousta nemocných a chrchlajících lidí, o stresu, který to přináší, nemluvě! Vracely jsme se s dítětem tenkrát úplně vyřízené, ještě díky Bohu, že máme k dispozici auto. Pan doktor má sice v ordinaci rotoped, ale přístroj na rychlé stanovení crp chybí. V dnešní době už by to měla být naprostá samozřejmost. Očkování je dnes věc názoru, ale dle pana doktora lze očkovat i nedonošené děti, nebo děti s rýmou. Pro mě za nic na světě!!! Bylo nám předepsáno železo, prý po čtvrt roce kontrola krevního obrazu. Nic. Předepsány antibiotika, ani se poté nezeptal, jak jsme je snášeli, jak dopadla léčba, opět - nic. Pan doktor by si měl především vybrat, zda-li chce zkoumat sportovce při jízdě na rotopedu nebo poskytovat kvalitní péči dětem od jejich útlého věku až do dospělosti. Což rozhodně vyžaduje více úsilí, než kolik do toho momentálně vkládá.

tak podle mych zkusenosti ma pan Dr. Hana jedinou vyhodu a tou je, ze v ordinaci nikdy necekate dele nez 10 minut, protože je tam porad skoro prazdno. Nelibi se mi pracovni doba a to, ze mu nemůžete ani zavolat a poradit se ( dite většinou neonemocni mezi 7- 11 hodinou) takze jsme byly skoro porad na pohotovosti. Dále citim nezajem o pacienta - vse je u nej viróza.... Nezajem u pacitenta, tim myslim, ze mi během 2 mesicu predepsal antibiotikove kapky pro dceru, aniz by si prohledl, ze uz je vlastne predepisuje často.... Me, jako matce skoro nic nevysvetli... Dále mi vadi, ze by naockoval uplne všechno, co jde...A hlavni důvod je, ze u jedne dcery neprisel na boreliózu, nemam mu za zle, ze na to neprisel - mela vzácnou formu, ale to, ze me neposlal nekam jinam - řekl mi, ze to vypada, jako alergie, az ja sama jsem musela patrat na netu a druhy den jsem s moji stanovenou diagnozou naklusala na kozni a tam mi to potrvrdili.. Druhé dite ma problém s vyprazdnovanim i při prujmu, porad mi rikal, at upravim stravu, místo toho aby mi poslal ke specialistovi....Takze se mala docela dost dlouho trapila. Další věc, co mi vadi je ukrutny bordel v ordinaci - neustale jsou tam nekde na stole prazdne kelímky od jogurtu, věci pohazene, když jsem se jednou nastvala a chtěla celkovou dokumentaci o nemoci pro dceru, tak nemohl nektere z papiru z pohotovosti najit..pro to všechno prechazim jinam...

Velmi dobrý lékař, ke kterému docházím již s druhým dítětem. Nikdy se nestalo, že by nemoc zanedbal. Jsme s ním dlouhodobě velmi spokojeni, protože léčba není nikdy zbytečně přehnaná množstvím předepsaných léků, antibiotika předepisuje méně často než jiný lékař, ale to nám vyhovuje - proč je nasazovat, když se nemoc dá vyléčit jednodušším způsobem. Nemá rád jako sportovní lékař otylé děti, což se nemusí některým rodičům líbit... Naší dceři diagnostikoval včas v rámci periodické prohlídky oční poruchu a doporučil nás na specializované pracoviště - díky němu dcera s původně 3,5 dioptriemi ve 3 letech nemusí v 10 letech nosit brýle.
Soňa Lavičková

Je těžké ohodnotit jeho přístup. Je to doktor, který vás určitě nepředávkuje léky, ale na druhou stranu se mi jeho metody jevily až jako příliš mírné. Pokud si dobře vzpomínám tak diagnózu vždy určil správně a nikdy nebylo třeba se obracet na někoho jiného takže u mě má malé +

Já mam s panem doktorem snad jen špatné zkušenosti. Mohu to říct jako jeho bývalá pacientka. Když mi bylo zhruba 7 let měla jsem vysoké horečky které se neustále zvyšovaly a pan doktor se mnou nic nedělal jediné co mi dal byl krém na mazání aftů. Po nějaké době už to moji rodiče nevydrželi a odvezli mě na nemocnici kde mi okamžitě nasadili antibiotika a několik dní si mě tam nechali. Nevím jak bych dopadla kdybych se měla spoléhat jen na na něj ...

S panem doktorem nemám dobré zkušenosti. Nevšiml si u mé dcery zkřivených zad, dokud my samy jsem neusoudili, že je s tím potřeba něco dělat. Později jí jen oznímil, že má záda víte kde, žádná zmínka o lázních ani korzetu.

Výborný pediatr, náš syn se při očkování směje, dcera už zvládá náběry krve... má skvělý přístup k dětem a s těmi staršími jedná jako s budoucími dospěláky a vše vysvětlí. Vždy nám vyšel vstříc, poradí po telefonu, pokud je problém, dojede domů. Doporučuji.
S naší bývalou dětskou lékařkou se to nedá srovnat.
Pavlína Klepáčová