Velmi špatné zkušenosti z dob školních let. Velice nekvalitní péče, jejíž náprava stála dost peněz.

Dlouhá léta navštěvuji tuto ordinaci a vždy jsem byla spokojena jak s paní doktorkou Hanou Nekolovou, tak nyní i její dcerou Petrou. Vynikající lékařky, vynikající sestřičky. Kéž by bylo takových skvělých lékařů a sester více!!!

Také se připojuji k chvále paní doktorky Nekolové mladší, je ÚŽASNÁ a všechny pochvaly zde jsou málo za to, co pro člověka dokáže udělat. Nikdy jsem u ní nepocítila sebemenší bolest, je vždy příjemná, milá, nikdy není surová jako ostatní zubaři a od té doby, co k ní chodím, se na každou návštěvu těším a užívám si jí. Za čtrnáct dní k ní jsem objednaná a už teď vím, že se nemusím ničeho obávat. Asi jí povím o téhle stránce, aby měla radost :)

Také se musím připojit k chvále p. Nekolové. Chodím k té mladší a vždy jsem maximálně spokojena. Mohu jen a jen doporučit. I zubní hygiena je zde kvalitní a vždy vím, že každá návštěva bude příjemná a pani doktorka vždy milá.

Nikola Vosková

V této ordinaci se cítím vždy naprosto skvěle a na stará kolena se pro mne návštěva zubaře stala zálibou. Péče, která je mi zde poskytnuta je nadstandardní úrovně, a to nejen ze strany paní doktorky Nekolové a její úžasné dcery, ale i velmi milých a příjemných sestřiček. Doporučuji všem!

Do Davle k paní doktorce již dojíždím nějaký pátek, jsem s ní velice spokojen a od pacientů na tu druhou mladou doktorku slyším samou chválu.

Jsou tam dvě zubařky Nekolové a nikdy nevím, ke které chodím já, ale každopádně kdo to tam zná, tak k té mladší a jsem naprosto spokojená. A i když dojíždím z Prahy, nikdy bych neměnila....

Jedna z nejlepších zubařek. Spolu s její dcerou Petrou naprostrá špička,