MUDr. Hana Mourková

Pediatr Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Jitřní 12, Jablonec nad Nisou

Paní doktorka, se k nám chovala nepříjemně a nerozeznala zánět na plicích, dceru léčila paralenem.
Už k ní nechodíme.

Velmi milý přístup k malým pacientům , krásně vše vysvětlí , poradí a sestřička také velmi příjemná :) .

k paní doktorce jsem chodil jako dítě i já, po přestěhování do Liberce jsme šli najisto k ní,ac musíme za ní dojíždět do Jablonce. Výborná, milá,vstricna,vecna.

těžko budu psát něco nového, než ostatní přede mnou. paní doktorka Mourková je opravdu skvělá doktorka, člověk na svém místě, perfektně rozumí svému řemeslu, navíc její úžasný přístup jak k dětem, tak k rodičům musím ocenit. poradí, pomůže, vysvětlí. prostě SUPER !!! i sestřička je skvělá. vřele doporučuju. škoda, že neléčí také dospělé - hned bych k ní přešla ;-) Petra Culková

p.doktorka je naprosto nejlepsi, p. sestrička také!!! jsem vděčná že mám pro své děti takovou péči jakou dostávají v této ordinaci. odstěhovali jsme se o 150km a stále dojížíme k p. doktorce jelikož taková se prostě těžko hledá.na 100% doporučuji!!!!!

Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a teď k ní chodím se svým synem a lepší přístup - milá, ochotná, věcná, přístupná diskuzi a alternativám - jsem nezažila. Nedávno jsem ji potkala i mimo ordinaci a byla tak moc hodná, že mi odpověděla na dotaz i během své dovolené!!!
Vřele doporučuji.

Skvělá doktorka, ochotná, milá, poradí si i s dítětem,které se něčeho bojí. Vždy všechno perfektně vysvětlí, nabídne možnosti. Všem opravdu doporučuji!!!
Prostředí příjemné. Sestřička také milá.

Velmi profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Děti chodí do ordinace rády.Paní doktorka je velmi přizpůsobivá - pokud nechcete léky,poradí i s homeopatií,s alternativní medicínou.

Jsme moc spokojeni s pěkným přístupem k ďetem.Perfektní určování diagnozy.

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy poznala!!!! Všem maximálně doporučuji a lituji, že jsme se museli přestěhovat do Prahy a bez ní :D .. i po té, co jsme museli maličkou registrovat jinde, jsem jí zavolala a ochotně mi na vše odpověděla, probrala se mnou léky apod. Chválím!!