MUDr. Hana Milošová

Hrušovany nad Jevišovkou 1 adresa

Zubní lékař
Anenská 211, Hrušovany nad Jevišovkou

Umístění: Zubní lékař

K paní doktorce Milošové chodím od malička a oceňuji její profesionální a lidský přístup. Sestřička je taky úžasná.

Mám s paní zubařkou jen ty nejlepší zkušenosti. Mám fóbii ze zubařů, jsem z Brna, ale k paní Milošové jezdím "rád" a v klidu!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je vždy ochotná, zavtipkuje, má osobní přístup ke každému, umí i vynadat, když je potřeba, jak tu již někdo psal, vše k dobru věci.

profesionalni, pritom velmi osobni pristup. doporuci, poradi, mladsi pokara :)

100% spokojenost

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Způsob, jakým jsme v letošním roce vyřešili mé dlouholeté problémy s mými nekvalitními zuby, mě velmi příjemně překvapil a zubní náhrada, kterou v současnosti používám, mě znovu "vrátila do života". Velmi si cením její přístup a stoprocentní profesionalitu.

Profesionalka kazdym coulem,kolegove ve svete by se meli co ucit....Vykouzlila mi neskutecny usmev za ktery moc dekuji,podekovani samozrejme take sestricce a laboratori.....Diky!!!!!!!!

Ochotná , příjemná , citlivá a profesionální

Má velmi dobrý přístup k pacientovi

Výborný stomatolog a hlavně člověk,který pomůže i po pracovní době v nouzi,když zuby bolí:-(.