Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
11 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany

Doktorku neodporúčam. Arogantný nepríjemný prístup. Neprofesionálne jednanie s pacientom. Vyšetrenie budem absolvovať pre istotu inde. Nezanechala vo mne dojem dobre vykonaného vyšetrenie. Ľutujem že som sa na mieste neohradil voči prístupu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany

Přístup paní doktorky byl konstruktivní a logický, jako jediná se mě před plánovanými alergologickými testy zeptala na užívané léky, jelikož tyto můžou výsledek ovlivnit. Oceňuji, že paní doktorka jedná s pacientem jako se svobodným člověkem, tzn. nic nenařizuje, ale navrhuje další postup podle zjištěných okolností, které jasně a srozumitelně sděluje. Odcházela jsem uklidněná s pocitem, že vím co, jak a proč. Mimo to je paní doktorka i sestřička velice příjemná a pohodová, objednací čas také platí přesně a dlouhé vysedávání v plné čekárně se nekoná... Prostě vše jak má být, předchozí negativní komentáře naprosto nesdílím.


G
Ověřeny pacient

I já musím souhlasit s ostatními, tato lékařka rozhodně není bezproblémová, Když jsem tam byla poprvé, tak paní doktorka i sestřička byly dost odměřené, Je pravdou že jsem u paní doktorky byla dvakrát objednaná a 2 krát jsem se nedostavila, Poprvé jsem se zapomněla omluvit a podruhé jsem onemocněla, a celý den jsem prospala, takže jsem omluvu nestihla. Když jsem volala na objednání po 3, sestřička mě odmítla objednat, s tím, že jsem se dvakrát neomluvila. Jsem těhotná, tak jsem si našla jiného lékaře, Přišla jsem k Mudr. Maryškové , aby mi vystavila výpis z karty, že mám jinou lékařku, Né že jen jsem zaplatila za tento výpis 200 Kč, ale do výpisu mi napsala 5 datumů a vedle toho, nedostavila se bez omluvy. Chápu její rozhořčení, ale toto se snad do výpisu nepíše ne? Škoda, že jsem si toho všimla až doma, nenapadlo mě, že se bude snažit hatit přestup k jiné lékařce , takřka na půl nepravdivě.
Takže za mě NEDOPORUČUJI že se paní doktorka nestydí si za takový výpis zaplatit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

paní Maryškovou vřele nedoporučuji. Překousnu hodně, i to, že se objednám na určitej čas a pak tam i tři čtvrtě hodiny čekám, ale to, že paní doktorka nemá vůbec snahu člověku pomoct už ne. Nejhorší přístup k pacientovi co jsem kdy zažil, včetně sestřičky..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Arogantní lékař, neprofesionální vystupování, omezená znalost nových léků a postupů. Léky vyžaduje nakupovat přímo v ordinaci. Rychle od této lékařky pryč ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Arogantní lékařka a nepříjemná sestra. Při komunikaci lékařky se mnou si vyměňovaly úšklebky, nad mými otázkami. Neprofesionální, lidsky nepříjemné jednání. Již jsem se objednal k jinému alergologovi, raději pojedu na druhou stranu prahy, než abych šel k doktorce Maryškové deset minut pěšky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Bohužel se musím ztotožnit s názorem dalších pisatelů zde na diskuzi.
Sestra je neskutečně arogantní (což bych přešla, kdyby lékařka měla slušnou kvalitu), ale ta není: spirometrii sice udělá, ale jediné co řekne je, že průchodnost je nižší a napíše Ventolin Inhaler (za pět let nic jiného nenabídla, dýchátko Vám dá přímo v ordinaci, recept nikdy nenapíše - protože ví, že v jiných lékárnách to seženu levněji, než u ní).
Můžu být ráda, že poslední dobou se u mě astma moc neprojevuje, protože víc než jedna návštěva za rok je moc velký nápor na nervy!!


Rovněž chodím k této lékařce, ale jsem rozhodnut odejít.Příští kontrola bude jinde. Je arogatní,chová se velmi povýšeně, aniž by se mě zeptala , zda s tím souhlasím, vydává mi léky přímo v ordinaci, bez jakéhokoliv platebního dokladu a zápisu v dokumentaci, doplatek určuje sama....a mě se pak na výpisu z mého účtu ze zdravotní pojišťovny objeví, že jsem byl pro lék v lékárně Vltava s.r.o. A já tam vůbec nebyl, to jen lékařka má domluvené kšeftíky za úplatu s touto lékárnou...(všem je nám jasné, že zadarmo by to nedělala,proč, když přímo v budově je veliká lékárna). Mě také nacpala ty nejsilnější léky na kašel, já už dávno žádné potíže nemám, ale ona si na kortikoidech trvá..Co mě pak bude dávat, až to bude skutečně špatné??? Já od ní odcházím a ostatním to rovněž doporučuji. Tady s tou lékařkou tedy terno neuděláte. NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím s přechozím příspěvkem. Arogantní chování a přístup lékařky nelze přehlédnout. Také pasivní přístup lékařky při pravidelných kontrolách, neschopnost poradit v oblasti změn léků, a zdravotního stavu... Vydržela jsem navštěvovat tuto ordinaci 2 roky, nedávno jsem však navštívila jiného lékaře a přístup k pacientovi, kterým se tito dva lékaři liší se vskutku nedá srovnat. Tuto ordinaci tedy nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Bezproblémová komunikace, standardní léčba. Omezení tím, že jde o soukromého lékaře a stalo se mi, že kvůli "rozpočtu" mi nenapsala více balení léků najednou.
Pokud jsem potřeboval trochu jiné léky kvůli léčbě nosních polypů, nebyla ochotna je vypsat a proto jsem odešel jinam.
Ale jinak doporučit mohu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti