Praktická zubní lékařka
č.d. 357, Mokrá-Horákov

Od dítěte mám kazivý chrup, několik zubních lékařů znám z úhlu pohledu zubařského křesla. K paní doktorce jsem chodila jako mladá, poté jsem vystřídala několik lékařů v Brně, chtěla jsem mít zubaře v místě pracoviště. Po několika špatných zkušenostech jsem se vrátila k paní doktorce. Některá hodnocení uvedená výše nechápu a přiznám se, že jim moc nevěřím. Já zažila vždy vstřícný přístup, vysvětlení postupu, který navrhovala. Uznávám ji jako zubní lékařku a mám ji ráda jako člověka. Dcera je taktéž její pacientka a její názor je totožný s mým. Dojíždí za ní i nyní,kdy bydlí v Brně. Doporučuji. Zdenka, Horákov

Výborná zubařka!!! :-) I když já jsem lajdák a jdu za ní, až mám problém!

NEDOPORUČUJI!! K paní zubařce jsem chodila od malička na preventivní prohlídky - nikdy jsem se nedočkala ničeho jiného než obyčejné amalgánové plomby, při bolestech dásní mi řekla že to mám náběh na paradentozu po rodičích a doporučila mi jen jinou pastu (přitom jsem měla akutní zánět dásní) - kdyby to paní doktorka léčila, zjistila by, že mám pod oteklými dásněmi kazy a odvápněné krčky - to vůbec neřešila a na mé naříkání na kámen na zubech (právě u těchto krčků) mi ho jednoduše odbrousila a doporučila tvrdší kartáček - na to se mi po 2 měsících 2 zuby propadly dovnitř!! Žádná "zubní hygiena", kde by zuby šetrně očistili a vylečili zánět...nikdy žádný rentgen (na kt. má člověk 1x za rok nárok!) - paní doktorka ani netušila že mi rostou 8ky! Až když se mi začaly "rozjíždět" zuby tak to připustila ale nehodlala to řešit dokud se neproříznou...a nabídla mi elektrický rotační kartáček abych skřížené zuby mohla čistit...to bylo celé! Elmexem nevyřešíte vše, ale paní doktorka asi nic jiného nezná... Jsem ráda, že jsem odešla - v zubní klinice K11 v Brně (paní Saganová) mám neporovnatelnou péči a informované, výborné lékaře (zubař, rentgen, zubní hygiena i zubní záchrana je v jedné budově...a vše je propojeno přes počítač - přesně vědí co kdo dělal...) - za 14 dní mi vyléčili zánět, za 4 měsíce mi opravily všechny kazy, krčky i propadené zuby - nechala jsem si vyměnit všechny plomby od p. Kozlové, a spousta z nich byla na kazech!!

K paní doktorce jsem chodila do svých 24 let a nikdy jsem neměla problém, ale bude to tím, že jsem do 18ti let neměla žádný zubní kaz. To že mi poté nějaké ty kazy ošetřovala a trochu to bolelo jsem neřešila až do doby kdy se mi snažila 8 měsíců léčit zub, který měla dávno vytrhnout. Prožila jsem si s tím peklo, hodněkrát jsem skončila na pohotovosti a měla i několik drenů. Až se mi u kořene udělal váček a bolelo to už nesnesitelně, paní doktorka naznala, že je na čase zub vytrhnout. Naládovala mi tam 3 injekce anestetik, odvrtala korunku a snažila se ho vytrhnout. Několikrát jsem jí říkala, že to cítím a i přes to se pokoušela ještě několikrát se zubem cloumat. Přestala až když jsem se začala třepat a se slovy, že se jí tohle nikdy nestalo mě poslala do Brna na kliniku, kde mi píchli další 2 injekce (víc mi dát nemohli, protože mi už byly nějaké aplikovány) a nakonec mě poslali domů s tím, že zítra si anestezii nakombinují jak budou potřebovat. Druhý den jsem dostala další 4 injekce, zub byl konečně na tři kusy venku a mám pokoj. Paní doktorce jsem říkala, že mi má zub vytrhnout už několik měsíců, nemusela jsem toho zbytečně tolik vytrpět. Tuto paní doktorku vřele NEDOPORUČUJI, sama jsem se přehlásila do jiné stomatologické ordinace.

Je mi 31 let, chodila jsem už k x zubařům/zubařkám, ale teprve ordinace paní doktorky Kozlové a sestřičky Štefkové je první, do které se vůbec nebojím vstoupit!!! Paní doktorka velice příjemná a vstřícná a se sestřičkou taky nemám sebemenší problém. Dřív jsem měla vždycky ze zubařů hrůzu a flinkala jsem i preventivní prohlídky.
A níže psal někdo o odmítnutí umrtvení - když jsem k paní doktorce Kozlové přišla poprvé, měla jsem vypadenou plombu a velké bolesti a rovnou jsem ji požádala, kdyby mi mohla píchnout umrtvovací injekci a bylo mi bez odkladu vyhověno. JENŽE!! To umrtvení nefunguje pro zub jako takový, ale pouze pro nerv a bezprostřední okolí toho zubu!! Takže pokud vám vrtá sklovinu atd., tak to cítíte stejně, není to bezbolestné, ale s laskavým a lidským přístupem paní doktorky Kozlové se to dá velice dobře zvládnout!! A odcházím z ordinace vždy s úsměvem, i když mám rozvrtanou půl pusy :-)
A mohu jen potvrdit, že v 99% případů mě paní doktorka vzala vždycky v ten čas, na který jsem byla u ní objednaná a žádné prostoje se nekonaly!!! Nikdy jsem v čekárně nečekala déle než 5-10 minut, což se mi u mých minulých zubařů/zubařek nestalo snad nikdy.

Ze zubních lékařů,které jsem za svůj 55 letý život poznala hodnotím jak nejlepší.

K paní zubařce jsem chodila se školou. Vždy mi vrtala. Když mi bylo 15 odmítla jsem se již nechat ošetřit a odeslali mě do Brna do nemocnice. Tam mi vždy vše krásně vysvětlili, umrtvili, paní doktorka si se mnou dokonce popovídala, což se vám v Mokré nestane. Když jsem chtěla od doktorky Kozlové umrtvení, odmítla to s tím, že to stejně nepomůže, že to bude bolet stejně. Díky této paní zubařce mám psychický blok a bojím se zubařů. Zítra jdu k novému ...

paní doktorka i estřička jsou vždy velmi příjemné a pečlivé. Kdykoli se na paní doktorku Kozlovou ráda obrátím ať už jen na kontrolu nebo při řešení aktuálního problému. Vřele doporučuji.

Paní doktorce jsem zavázán za mimořádnou péčí o chrup již 15 let. Kromě perfektního odborného přístupu se prezentuje i nenuceným a příjemným jednáním. Doporučuji.

Velmi dobrý