Ord. praktického lékaře stomatologa
Obchodní 686, Štětí

Velká poklona paní MUDr. H. Kohoutové
Byla to nejen výborná zubní lékařka, ale také byla neskutečně příjemná, ochotná a lidská.
Moc nám schází, vzpomínáme …

Paní doktorka Kohoutová byla ten nejlepší zubní lélař, kterého jsem měl možnost poznat. Milá, lidská, dokázala zbavit strachu ze zubních lékařů vůbec. Velká škoda, že již zemřela... Děkuji za vše

velmi dobrá

Paní doktorka má úplné pochopení pro mou hrůzu z ní.
Je milá ke mně i k mým dětem.
Doporučuji úplně každému.

K paní doktorce chodím již řadu let.Jsem s ní velmi spokojená i když mám vždy panický strach.Ordinace je dobře vybavená,působí pozitivně.Paní doktorka ma velice lidský přístup.Sestřička je také velmi milá,usměvavá.Chodí k ní i celá rodina.Děkuji za lidský přístup. M.H

Opravdu výborná Paní doktorka. Už mi návštěva u zubaře nedělá problém. Je milá a šikovná. Doporučuji. :-)

Velmi kvalitný práce, ochota, zajímá se o váš stav, bohaté zkušenosti...
DOPORUČUJI!!!

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, profesionální přístup, dobře vybavená ordinace, příjemná a milá, díky ní se k zubaři už nebojím. :-) J.

Paní doktorka je velmi dobrý stomatolog, neustále doplňující své vzdělání.Svým přístupem k pacientům pomáhá zvládnout i méně příjemné stomatologické úkony. Moc ji doporučuji

Skvělá, příjemná, pečlivá a ochotná paní doktorka, se skvělým přístupem i k dětským pacientům již od nejútlejšího věku. Díky ní se můj 4letý synek k zubaři těší, v čekárně se ostatní pacienti jen diví. Pani doktorko děkuji!