Hana Jarošová, fyzioterapeut Říčany

MUDr. Hana Jarošová

Fyzioterapeut Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jaselská 1277, Říčany
Rehabilitační centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Jsem u panii doktorky spokojena,sestricky vstricne..pani doktorka vzdy mila,ochotna konzultovat potize i po telefonu a emailu...empaticka,vyslechne,poradi,nabidne lecbu,nic nenuti.


H
Ověřeny pacient

Naprostý nezájem o pacienta, ale o peníze. Za jednu její návštěvu, kdy jsem ji říkala o své diagoze a předala k tomu lékařské zprávy si řekla 500,- Kč. Na námitku, že jsem toto měla vědět předem, protože nejsem výdělečně činná a kdybych toto věděla předem, že pak bych ji nenavštívila, odpověděla doslova," za něco jsem studovat musela a Vy jste si to měla přečíst v čekárně". /Mimochodem nic takového napsáno v čekárně nebylo a ani její sestra mě na nic takového neupozornila a ani nechtěla vidět kartičku pojišťovny/. Za jednu transfuzi vitamínu C pak chtěla 1500,- Kč a těch mi naordinovala 6 x. Vůbec ji nezajímalo že na to nemám, že jsem počítala se 30,- Kč jako obvykle se platí za návštěvu lékaře. Podruhé jsem proto z finančních důvodů nepřišla a tak mi volala a zajímalo ji u které jsem pojišťovny. Přitom jsem ji dala všechny svoje materiály od lékařů, které chtěla a kde to je uvedeno. Když jsem se ji zeptala proč to dodatečně zjišťuje, když jsem musela vše uhradit a předtím tvrdila, že toto pojišťovna neproplácí, tak mi neodpověděla a jen řekla, že si u mě poznamená, že jsem cizinka a do kolonky pojišťovny napíše 999. To člověku vyrazí dech a nechce se mu věřit, že je to vůbec možné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti