Jaselská 1277, Říčany
Rehabilitační centrum (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Jsem u panii doktorky spokojena,sestricky vstricne..pani doktorka vzdy mila,ochotna konzultovat potize i po telefonu a emailu...empaticka,vyslechne,poradi,nabidne lecbu,nic nenuti.

Naprostý nezájem o pacienta, ale o peníze. Za jednu její návštěvu, kdy jsem ji říkala o své diagoze a předala k tomu lékařské zprávy si řekla 500,- Kč. Na námitku, že jsem toto měla vědět předem, protože nejsem výdělečně činná a kdybych toto věděla předem, že pak bych ji nenavštívila, odpověděla doslova," za něco jsem studovat musela a Vy jste si to měla přečíst v čekárně". /Mimochodem nic takového napsáno v čekárně nebylo a ani její sestra mě na nic takového neupozornila a ani nechtěla vidět kartičku pojišťovny/. Za jednu transfuzi vitamínu C pak chtěla 1500,- Kč a těch mi naordinovala 6 x. Vůbec ji nezajímalo že na to nemám, že jsem počítala se 30,- Kč jako obvykle se platí za návštěvu lékaře. Podruhé jsem proto z finančních důvodů nepřišla a tak mi volala a zajímalo ji u které jsem pojišťovny. Přitom jsem ji dala všechny svoje materiály od lékařů, které chtěla a kde to je uvedeno. Když jsem se ji zeptala proč to dodatečně zjišťuje, když jsem musela vše uhradit a předtím tvrdila, že toto pojišťovna neproplácí, tak mi neodpověděla a jen řekla, že si u mě poznamená, že jsem cizinka a do kolonky pojišťovny napíše 999. To člověku vyrazí dech a nechce se mu věřit, že je to vůbec možné.