Česká 318/1, Kopřivnice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Napsání receptu

K paní doktorce jsem chodila několik let cca jednou v roce ,jelikož jsem dojížděla až z Prahy vždy jsem si musela vysedět frontu ,což chápu .Ovšem poslední návštěva byl vrchol ,ječela jak afektovaná učitelka v první třídě . Naštěstí jsem si našla v Praze jinou ,která mi dokonce napsala velké balení Soolantry na tři měsíce a doplácela jsem pouze 70Kč ,paní doktorka mi psala recepty ,kde jsem za mini balení musela doplácet 700 na měsíc.Děkuji ,že už k Vám nemusím .

Umístění: Ordinace

Naprostá spokojenost a profesionální přístup velmi příjemné paní doktorky. Kéž by bylo víc takových.

Paní doktorka ve svėm oboru možná vyniká, ale měla by se naučit jednat s lidma. Pokud chce pacientovi něco sdělit, měla by si ho pozvat do ordinace a nekřičet v čekárně před ostatními pacienty a ještě za něco za co pacient ani nemůže.

Paní doktorka je odborně vysoce erudovaná, má přátelský vztah k pacientům, dovede pochopit jejich pocity, rozptýlit eventuální obavy a získat důvěru svým velkým zaujetím pro věc. Vše jasně vysvětlí, uvede možné postupy léčby, doporučí optimální léčbu, ale nechá pacientovi možnost rozhodnutí. Spolupracuje s ní i velmi milá zdravotní sestřička, která perfektně provádí příslušné odborné úkony a umí také vnést optimistickou atmosféru i do přeplněné čekárny. Na základě osobní zkušenosti mohu tuto ambulanci jedině doporučit. Z. Štěrbová, Příbor

Děkuji za to, že tato paní doktorka existuje. Dostala naše dítě opět do života, kdy ji zjistila nemoc na kterou nemohli přijít jiní 3 specialisti, jen mi trošku vadí delší čekací doby u ní v čekárně, ale je to asi daň za to, že je velmi znalá a hodně žádaná, ale ráda si po této zkušenosti, kterou mám, vystojím tu frontu. Ivana

Paní doktorka je možná dobrá, ale měla by se naučit trpělivosti a pacienta pořádně vyslechnout. Je zbytečně velká suverénka, proto dávám palec dolů.

Tato doktorka je mladá a velice dobrá. Myslím, že jedna z nejlepších co je v kraji (městě). Je milá, pacienta vyslechne sice nějak moc někdy správama nepotěší, ale je fakt dobrá DOPORUČUJI