Sam. ordinace PL pro dospělé
Legií 270, Nová Paka

Bezcitná,neochotná doktorka. Moje maminka byla její pacientka,na úporné bolesti v krku jí poradila,ať si koupí a kloktá bylinky,přesto,že má v kartě zápis o prodělané rakovině právě krku!!!! Ani jí nenapadlo poslat ji na vyšetření na ORL. Maminka teď leží na onkologii v Hradci a její stav je velmi povážlivý... Můj bratr jí říká doktorka Smrt...

Tato doktorka hrubě zanedbala péči o mojí maminku,následkem čehož teď maminka leží na onkologii v Hradci Králové s rozjetou rakovinou krku. V kartě má záznam o proběhlé a léčené té samé rakoviny před lety a na úporné bolesti v krku jí poradila,ať kloktá nějaké bylinky místo doporučení vyšetření na ORL. Po delší době,když bylinky stále nebyly k ničemu,ji bratr odvezl na ORL bez doporučení. To už měla v krku tumor opravdu velký a zasažené uzliny. Modlím se,aby maminka péči doktorky Hájkové přežila...

Přešla jsem k paní doktorce Hájkové od skvělého dětského lékaře a kvalita se pro mě nezhoršila. Jsem spokojená, doktorka i sestřička jsou milé a vstřícné. Už jsem skoro rok v Praze a hledání nového doktora tam stále oddaluji..., ale dojíždět se stále nedá. MF

Velice mile vystupovani a profesionalni pristupt

S paní doktorkou jsem spokojená.I když jsem se odstěhovala z Nové Paky,stále k ní docházím. Je pravda,že tak jednou za rok či dva,ale vždy je příjemná a poradí. J.V.

Na mém pracovišti bylo setkání s bývalými zaměstnanci. Přišla řeč i na hodnocení lékařů. Shodou okolností jsem mluvil se třemi důchodci (důchodkyněmi), které patří k paní doktorce Hájkové. Nepracují s internetem. Požádaly mne, abych napsal příznivé hodnocení. Jsou spokojené, paní doktorka je ochotná, s pacienty jedná vlídně. Na počítači vyhledá cenově nejpřístupnější lék, doporučí k odborné prohlídce, provede ošetření, zajistí odběry pro laboratoř.

Jediné co umí ordinovat jsou citróny ... a pak umí ještě vybírat poplatky ...

Lékařka celé naší rodiny, vždy když je problém tak poradí a je schopna i poradit v jaké lékárně za jaký lék doplácíte a kde ne. Mohu jen Doporučit. A pro ty co krytyzují. Ať se alespoň podepíšou. Pokud nemají dost odvahy se přihlásit ke svém unázoru tak ať mlčí.

Naše rodinná lékařka. Řadu let. Ochotná. Pomůže při výběru medikamentu, poradí, hledá řešení problému. Její diagnóza je dle mojí (naší) zkušenosti správná. Potvrzená specialistou. Před mnoha lety jsme u nás měli babičku. Mnoho měsíců ve stanoveném termínu paní doktorka přijížděla. Prohlédla, ošetřila v bytě,předepsala (i přivezla) léky.

Čekárna nebývá prázdná. Ale málokdy trávím (trávíme)neúměrně dlouhou dobu, než na mne (nás) přijde řada. Je pravda, že nechodíme příliš často. Jen když jsme skutečně nemocní.

S paní doktorkou i její sestřičkou jsme spokojení.

Nedoporučuji!Divný přístup k pacientovi.Když jsem ji sama upozornila na svůj vážný zdravotní stav (říkala jsem si,jsem tam chvíli,tak si to ještě nemůže pamatovat), tak mi to nevěřila a stejně mi doporučila pouze Paralen a vyležet. Naštěstí jsem pak u svých rodičů navštívila bývalou doktorku a ta mě zase postavila na nohy. Nedoporučuji!!!

Jsem s paní doktorkou spokojená ,chodila jsem k jinému lékaři a odešla jsem k ní zpět.Pro mě je dobrá doktorka.