Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Jsem registrovaná u paní doktorky Dečiové od doby, kdy jsem se nastěhovala do Lípy a to již od roku 2005. Překvapilo mne a stále překvapuje, lidskost, vcítění a snaha pacientovi pozorně naslouchat a maximálně pomoci. Odbornost posuzovat nemohu, nejsem lékař. Ovšem vím, že mi vždy paní doktorka dokáže pomoci a je to hodně také o tom, že naslouchá a ptá se. V této hektické době, nezaměřené na člověka, je paní doktorka sluníčkem a hojivým balzámem pro mnoho pacientů, kteří by ji nikdy nevyměnili. Díky, paní doktorko.


O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Stres po rozvodu, chřipka, bolesti zad atd

Pani doktorka je nejlepší lékařka kterou jsem já měla. Skvělý odborník , uvita
vás s úsměvem ,vždy mi naslouchála s největší pozornosti, ona se přímo vživala do me situace at to už byl stres po rozvodu (po navštívení p.doktorky jsem nepotřebovala další odbornou péči)nebo pouhá horečka. Nikoho lepšího neznám a myslím, že ani nepoznám. Paní doktorka je pro své pacienty dar od Boha!!!!! Je mi líto že bydlím hodně daleko a p.doktorku nemohu dále mít jako svoji lékařku.


1
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojena.Dost mi pomohla a nehodlám měnit.Sestry mam taky rada :)


L
Ověřeny pacient

Zdravim. ja L.P.Druhý Muj nej nej Lekař(ka) Co v životě mam.A pani Mudr.Deciova je velmi dobrý člověk,a velmi si ji vážim i naše cela rodina.Neni co dodat za nic jineho bych nevimenil tak užasneho lékaře a nejen lekař ale i človeka sdobrým srdcem na spravne strane.A sestra je dopra partie neni očem spekulovat jsou to slunička.Tam kde je slunko je usměv je radost a td.Děkujem za vaši Osobnost a dominantnost.


L
Ověřeny pacient

skvělá, super, vždy se snaží pochopit problém. Už po promluvě s ní jsem vždy napůl vyléčená. Sestřička taky super, i teď ta nová. Mohu jen doporučit :)


R
Ověřeny pacient

Neznám lepší doktorku.


D

Nejlepší doktorka co znám :-))


Nejlepší


Ověřeny pacient

Neměnila bych.Super péče!!!


Lékařka s velice lidským přístupem. Pro ni není pacient dalším kusem masa nebo evidenčním číslem. V mnoha případech se člověk cítí jako věc bez citu, emocí a smyslů. V případě paní doktorky Déčiové tomu tak v žádném případě není. Je i skvělým psychologem. Takové lékařce je vždy proč skládat poklonu a ctít ji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti