Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Jsem registrovaná u paní doktorky Dečiové od doby, kdy jsem se nastěhovala do Lípy a to již od roku 2005. Překvapilo mne a stále překvapuje, lidskost, vcítění a snaha pacientovi pozorně naslouchat a maximálně pomoci. Odbornost posuzovat nemohu, nejsem lékař. Ovšem vím, že mi vždy paní doktorka dokáže pomoci a je to hodně také o tom, že naslouchá a ptá se. V této hektické době, nezaměřené na člověka, je paní doktorka sluníčkem a hojivým balzámem pro mnoho pacientů, kteří by ji nikdy nevyměnili. Díky, paní doktorko.

O
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Stres po rozvodu, chřipka, bolesti zad atd

Pani doktorka je nejlepší lékařka kterou jsem já měla. Skvělý odborník , uvita
vás s úsměvem ,vždy mi naslouchála s největší pozornosti, ona se přímo vživala do me situace at to už byl stres po rozvodu (po navštívení p.doktorky jsem nepotřebovala další odbornou péči)nebo pouhá horečka. Nikoho lepšího neznám a myslím, že ani nepoznám. Paní doktorka je pro své pacienty dar od Boha!!!!! Je mi líto že bydlím hodně daleko a p.doktorku nemohu dále mít jako svoji lékařku.

1
Ověřený profil

Jsem velice spokojena.Dost mi pomohla a nehodlám měnit.Sestry mam taky rada :)


L
Ověřený profil

Zdravim. ja L.P.Druhý Muj nej nej Lekař(ka) Co v životě mam.A pani Mudr.Deciova je velmi dobrý člověk,a velmi si ji vážim i naše cela rodina.Neni co dodat za nic jineho bych nevimenil tak užasneho lékaře a nejen lekař ale i človeka sdobrým srdcem na spravne strane.A sestra je dopra partie neni očem spekulovat jsou to slunička.Tam kde je slunko je usměv je radost a td.Děkujem za vaši Osobnost a dominantnost.


L
Ověřený profil

skvělá, super, vždy se snaží pochopit problém. Už po promluvě s ní jsem vždy napůl vyléčená. Sestřička taky super, i teď ta nová. Mohu jen doporučit :)


R
Ověřený profil

Neznám lepší doktorku.


D

Nejlepší doktorka co znám :-))


Nejlepší


Ověřený profil

Neměnila bych.Super péče!!!


Lékařka s velice lidským přístupem. Pro ni není pacient dalším kusem masa nebo evidenčním číslem. V mnoha případech se člověk cítí jako věc bez citu, emocí a smyslů. V případě paní doktorky Déčiové tomu tak v žádném případě není. Je i skvělým psychologem. Takové lékařce je vždy proč skládat poklonu a ctít ji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu