Bří Šťastných 645, Litomyšl
Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nesmírně arogantní a povýšený člověk, který rozhodně není na správném místě. Od malička bojuji se závažnými migrénami, její reakce – kladívko, kalendář migrén a hořčík. Jednala se mnou jako s pětiletým dítětem, připadala jsem si jako na koberečku. Prakticky mě označila za lháře, který si migrény vymýšlí. Opravdu nesmírně nepříjemná zkušenost, pokud máte možnost zajít k jinému specialistovi, této "doktorce" se raději vyhněte.

je to hodně špatné když si člověk musí shánět lékaře aby mu pomohli,paní doktorka by měla jít raději uklízet protože jako lékař se nechová a opravdu raději pacienta jen poklepe kladívkem a pošle pryč,když by tady bylo ještě slabší hodnocení tak ho použiji.

U této lékařky jsem byla vyšetřena opakovaně a "univerzální léčba" se popsat ani nedá. Jednou jsem tak nemocná, že by nade mnou plakala, příště mně údajně nic není...Kladívko a opět kladívko.Už jsem si zvykla na to, že dobré lékaře musí člověk hledat sám - zvlášť při závažné diagnóze. Sem už NIKDY!

Paní doktorka by se měla vážně zamyslet nad tím zda by nebylo lepší zanechat kariéry neurologa protože léčit pacienta dva měsíce různými prášky na bolest a poklepávat ho kladívkem bez toho aby si zjistila příčinu bolesti mi nepřijde právě v pořádku a po jeho žádosti o podrobnější vyšetření se na něho oboří se slovy: "Jste se zbláznil vždyť CT je horší než 150 rentgenů plic." a poslala ho na rehabilitace. Nakonec si sám vybavil vyšetření na MR kde mu zjistili výhřez ploténky (9mm). K ni přišel ještě po vlastních na operaci už musel o berlích a kvůli stupňující se bolesti se nevyspal ani nepamatuji. Vlastně vyspal včera na operačním lůžku v narkóze. Čemu si myslím se dalo předejít včasnou diagnostikou příčiny bolesti... Takže velké "DĚKUJEME" paní dr. Coufalová!!!

Fajne paní. Hezká, milá, šikovná odbornice. :-)

Lékařka výborná,ale ta sestra Nováková špatná.do ordinace volá pacijenty podle známosti.Neznam-li tě počkej si. Čekala jsem přes dvě hodiny,až na mou opětovnou urgenci,že pacijenti co přišli dávno po mě vzala, vzala konečně i mě.

Mám s paní doktorkou velice dobré zkušenosti.Je velice ochotná,šikovná a milá,mohu se na ní vždy obrátit.Pomohla mě i moc mojí mamince,která je už nemohoucí a nemocná.Děkuji jí za to moc.Na sestřičku si také nemohu stěžovat.