Hana Coufalová, neurolog Litomyšl

MUDr. Hana Coufalová

Neurolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bří Šťastných 645, Litomyšl
Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Nesmírně arogantní a povýšený člověk, který rozhodně není na správném místě. Od malička bojuji se závažnými migrénami, její reakce – kladívko, kalendář migrén a hořčík. Jednala se mnou jako s pětiletým dítětem, připadala jsem si jako na koberečku. Prakticky mě označila za lháře, který si migrény vymýšlí. Opravdu nesmírně nepříjemná zkušenost, pokud máte možnost zajít k jinému specialistovi, této "doktorce" se raději vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

je to hodně špatné když si člověk musí shánět lékaře aby mu pomohli,paní doktorka by měla jít raději uklízet protože jako lékař se nechová a opravdu raději pacienta jen poklepe kladívkem a pošle pryč,když by tady bylo ještě slabší hodnocení tak ho použiji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

U této lékařky jsem byla vyšetřena opakovaně a "univerzální léčba" se popsat ani nedá. Jednou jsem tak nemocná, že by nade mnou plakala, příště mně údajně nic není...Kladívko a opět kladívko.Už jsem si zvykla na to, že dobré lékaře musí člověk hledat sám - zvlášť při závažné diagnóze. Sem už NIKDY!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka by se měla vážně zamyslet nad tím zda by nebylo lepší zanechat kariéry neurologa protože léčit pacienta dva měsíce různými prášky na bolest a poklepávat ho kladívkem bez toho aby si zjistila příčinu bolesti mi nepřijde právě v pořádku a po jeho žádosti o podrobnější vyšetření se na něho oboří se slovy: "Jste se zbláznil vždyť CT je horší než 150 rentgenů plic." a poslala ho na rehabilitace. Nakonec si sám vybavil vyšetření na MR kde mu zjistili výhřez ploténky (9mm). K ni přišel ještě po vlastních na operaci už musel o berlích a kvůli stupňující se bolesti se nevyspal ani nepamatuji. Vlastně vyspal včera na operačním lůžku v narkóze. Čemu si myslím se dalo předejít včasnou diagnostikou příčiny bolesti... Takže velké "DĚKUJEME" paní dr. Coufalová!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Fajne paní. Hezká, milá, šikovná odbornice. :-)


Lékařka výborná,ale ta sestra Nováková špatná.do ordinace volá pacijenty podle známosti.Neznam-li tě počkej si. Čekala jsem přes dvě hodiny,až na mou opětovnou urgenci,že pacijenti co přišli dávno po mě vzala, vzala konečně i mě.


Mám s paní doktorkou velice dobré zkušenosti.Je velice ochotná,šikovná a milá,mohu se na ní vždy obrátit.Pomohla mě i moc mojí mamince,která je už nemohoucí a nemocná.Děkuji jí za to moc.Na sestřičku si také nemohu stěžovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti