Samostatná ordinace PL - stomatologa
Žižkova 2040, Benešov

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Přestože jsem byl jejím pacientem, měl řádně vedenou kartu, tak mne paní doktorka odmítla, bez jakéhokoliv vysvětlení, ošetřit. Měl jsem silnou bolest zubu, který mi při předchozí návštěvě ošetřila a dala do něj výplň. Než se mi podařilo sehnat nového stomatologa (v Praze, trvalo to několik týdnů, nezitím mne ošetili na pohotovosti ve FN), o zub jsem přišel.
Paní doktorku zásadně NEDOPORUČUJI. Její chování je arogantní a nedokáže ručit za svoji práci.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce chodím už několik let, je lidská, netahá lidem zbytečně peníze z kapsy. Jsem ráda, že jí máme .

W

Standa Mareček,
je fakt dobrá,. Měl jsem problém, který suprově vyřešila. Určitě se vrátím a rád.

Otřesný přístup, odfláknutý zákrok, paní zubařka je arogantní a nepříjemná, pohodlí je u ní na posledním místě.

Dostala jsem odkaz na paní doktorku a informace byli jen plusové,já ji taky budu potřebovat tak se přesvědčím sama a určitě napíšu.diky Zuzana Vlašim

Je super zatim ta nejlepší....

Super zubařka :)..Takových by mělo být více :)!!Prostě nejlepší .)

Je to prostě jednička

- moc mi pomohla, ještě, že ji tady máme R3

Skvělá zubařka. Lidská a dokáže opravdu pomoci.