Mudr. Hana Červená
Švihovská 14, Plzeň

Umístění: Mudr. Hana Červená Jiný

Obvykle recenze na lékaře nepíši, ale zkušenost s Dr. Červenou mě k tomu donutila. Arogantnější jednání jsem u lékaře snad ještě nezažil. Ihned ve dveřích mě zarazilo, že mi sestra vynadala za to, že "jdu tedy brzo". Ordinační hodiny byly psané do 12:00, já přišel před 11 a v čekárně téměř nikdo nebyl. Sestře jsem vysvětlil, že jsem byl s dítětem dopoledne u jiných doktorů a dřív jsem přijít nemohl, načež doktorka řekla, že je to tedy v pořádku. Po vysvětlení problému doktorka dávala najevo, že ji obtěžuji a neustále se jí seká počítač. Snažil jsem se situaci zlehčit, že je to asi tím vedrem. Doktorka začala křičet, že to určitě není vedrem, že je to pořád, hlavně, když má moc lidí. Lékařka působila vyhořele, nepříjemně, neempaticky, sestra totéž.

MUDr. Hana Červená

Pána jsem se zastala proti své sestře, která měla nevhodnou poznámku ohledně jeho příchodu. Zastupovala jsem druhou ordinaci a pán byl z ní. V ordinaci přes 30st., od rána mi padal program a nešlo psát recepty. IT nebyl v práci. Při každém mém zoufalém pokusu dostal pán záchvat smíchu. Hodnotit lékaře v takovéto situaci není objektivní

Umístění: Mudr. Hana Červená Jiný

Nejsem zvyklá psát názory, recenze apod., ale tady bohužel musím udělat výjimku - "zážitek" s MUDr. Červenou byl opravdu více než nepříjemný.

Paní doktorka pracuje evidentně na hranici přetížení, ale to neospravedlňuje její chování. Je arogantní, nepříjemná, má neustálé narážky na vše, co se jí na pacientovi nelíbí, její přístup je zkrátka vysoce neprofesionální. I přesto, že má v ruce černé na bílém zprávy od specialistů, pokouší se informace v nich rozporovat a pacientovy stížnosti na zdravotní problémy bagatelizovat. Nebyla jsem u ní tak dlouho, abych měla možnost využít její "skvělé" diagnostické a jiné lékařské schopnosti, o kterých tu někteří píší. Myslím si totiž, že zdravotnímu stavu pacienta může takto nevlídný (až nelidský) přístup sám o sobě uškodit. Já osobně jsem vždy odcházela od MUDr. Červené s rozklepanýma rukama, zvýšeným tlakem (jaký mi jinde nikdy nenaměřili) a pocitem na omdlení.

Mohu se jen dohadovat, zda bylo v mém případě příčinou jejího chování přepracování, nebo to byly osobní problémy, či dokonce nějaká (nevím jaká) osobní antipatie. Nic z toho by se ale u dobrého lékaře nemělo projevit vybíjením frustrace na pacientovi.

Umístění: Mudr. Hana Červená

Paní doktorka je skvělá nejen profesionálně ale i jako člověk.Mnohokrát mi pomohla, jsem velmi vděčná za její lidský přístup. Škoda, že jí těch hvězdiček nemohu dát víc! Kéž by takových lékařů bylo víc !!

Děkuji paní MUDr. Haně Červené za perfektní profesionální přístup k pacientům a také za lidské a citlivé jednání. Jsem moc ráda, že rodiče patří právě k této paní doktorce.
Jánská

Souhlasím, že paní doktorka se chová velmi arogantně. O empatii nemůže být řeč. Chodit k lékaři s obavami zda bude mít ten den dobrou náladu, když člověku není dobře je opravdu nepříjemné.Dobrý doktor by měl nejen dobře určit diagnózu, ale také by měl umět jednat s lidmi slušně(neříkám vyhovět ve všem, ale přinejmenším vše slušně vysvětlit).Tuhle paní doktorku opravdu nedoporučuji.

nemám ve zvyku psát kladné nebo záporné názory ukvapeně, přesto na některé negativní názory u této lékařky musím reagovat.Chápu, že pacient přichází s problémem, bolestmi, ale ne vždy chce znát názor odborníka, chce doklad o neschopnosti nebo recept na "léky, které pomohly kamarádovi nebo někomu z rodiny".Lékař to má těžké, když vyhoví je "dobrý", když chce sdělit názor vlastní, pak je "ne empatický".Naše celá rodina odešla po mnoha letech (předchozí lékařka šla do důchodu) k MUDr.Červené a nemůžu souhlasit s tím, že by její přístup byl neprofesionální, nebo chování arogantní. Rozhodně ne ! Odbornost, racionální přístup v krizových situacích, vztah k pacientovi ( a to v naši rodině je několik vážných diagnoz), vstřícnost a podpora. Nechybí občas i náznak úsměvu, který rozjasní její vážnou tvář. Mám k ní ( nejen já, ale i syn, dcera, manžel) velkou důvěru, vážím si jí jako člověka, který není podbízivý, s líbivým úsměvem.Doporučuji i ostatním pacientům, aby hodnocení bylo spravedlivé, bez okamžitých odsudků, které nemusí mít žádný racionální podklad. Wagnerová

Rozhodl jsem se napsat pozitivní hodnocení paní doktorce Červené, protože jí vděčím, když ne přímo za život, tak alespoň za zajištění velice slušné kvality života. Mohu jenom potvrdit, že paní doktorka sice pracuje ve vysokém pracovním tempu, ale jakmile "zavětří" jakýkoli zdravotní problém nenechává nic náhodě a důsledně a fundovaně daný problém řeší. Jsem rád, že mě šťastná náhoda přivedla do rukou lékaře, pro kterého pacient není jenom číslo ve statistice, ale dokáže se vcítit a pochopit problémy člověka.

Na prvním místě oceňuji rychlost a kvalitu s jakou paní doktorka pracuje. Přístup k pacientovi je přímočarý bez zbytečného okecávání a to mi vyhovuje. Moje zkušenost je taková, že můj praktický lékař mě nechával dlouhá léta ve vědomí, že jsem naprosto zdravý a akorát se mnou zbytečně dlouho vykecával- na to mu kašlu! Mezi zdravím a příjemným vykecáním si vždycky zvolím svoje zdraví. Této doktorce a její všímavosti mohu jenom poděkovat, že mi našla zdravotní problém, který by mne během několika let odrovnal - a to si toho všimla během obyčejné závodní prohlídky. Odcházím od svého praktika a přecházím k paní doktorce.

Souhlasim,pani doktorka je otravena,neusmeje se,necitim se u ni vubec dobre, a proto prechazim jinam,kde si snad nebudu pripadat jako ze obtezuji.Pani doktorce chybi empatie,laskavost a vlidnost,snaha pomoci.U lekaru dost podstatne...

Nedoporučuji,arogantní bez zájmu o potíže pacienta,neporadí,neempatická,ani sestra není lepší.