Adresa

Kladno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka o mě pečovala v době těhotenství (moje paní doktorka byla na RD) a následně jsem k ní docházela do porodnice před termínem porodu. Je to úžasná doktorka, která mi velmi pomohla vzhledem ke komplikacím, které jsem v těhotenství měla. Vždy dokázala psychicky podpořit a dodat optimismus. Všem jí velmi ráda doporučuji.

M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo asistovaný porod

Opravdu nejlepší gynekologická lékařka. Neuvěřitelně příjemná. Vyšetření naprosto bezbolestné. Určitě bych ji měla ráda i u druhého porodu.

M
Ověřeny pacient

Po předchozích špatných zkušenostech konečně paní doktorka, se kterou jsem maximálně spokojená. Velice milá, trpělivá a má upřímný zájem o pacienta. Vřele doporučuji!

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brádková je velice příjemná, pozitivní, profesionální, ale také empatická a zkušená lékařka na správném místě. Po celou dobu problematického těhotenství ( placenta praevia centralis) mi byla obrovskou oporou a nezanedbala jedinou maličkost. Její přátelský přístup mi dával neuvěřitelnou naději, že se dá zvládnout vše, pokud chceme. Velké díky. K.V.

A
Ověřeny pacient

Jednim slovem uzasna doktorka,pecliva, citliva, trpeliva se zajmem o pacienta. Pokud budu znovu rodit, chci pouze ji. Takovych lekaru je uz opravdu malo, zvlaste v nemocnici na Kladne.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti