Neurologická ambulance
Masarykova 31, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Mohu jen doporučit a děkovat, že jsme v péči takové paní doktorky. Moc děkuji za trpělivost a pečlivost se kterou se věnuje oboum mým rodičům. Moc děkuji.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní doktorka je naprosto báječný člověk. Někomu by se mohlo zdát, že čeká na chodbě dlouho, ale věřte mi, že za záchranu zdraví a vysokou míru empatie této lékařky, to rozhodně stojí. Díky jejímu včasnému zásahu teď ještě chodím. Všichni ostatní můj zdravotní problém podcenili, neboť jsem nedělala patřičné scény. U paní doktorky žádných scén potřeba nebylo. Věřila mi a jen díky ní jsem na lékaře jako takové ještě nezanevřela.

Umístění: Neurologická ambulance

Paní doktorka Boušková je velice důsledná. Její trpělivost je snad bezmezná. Umí naslouchat a především vždy pomůže. Moc vám s Toníkem děkujeme =)

Velmi dobrá, příjemná a kvalifikovaná, dokáže se vcítit do člověka a je jemná k bolestem které člověk má....

Vynikající paní doktorka, skromná, velmi důsledná, zodpovědná a trpělivá. Jsem ráda, že jsem se dostala k této lékařce u které nemám pocit, že si vymýšlím, nebo obtěžuji. Přeji všem pacientům více takových lékařů jako je dr. Boušková. Patří ji velké DĚK UJI
Havlová

Pani doktorka je velice lidská,dovede vyslechnout a hlavně léčit. Má velice hodně pacientů . K této lékařce jdu vždy když je mi nejhůře a její vlídné slovo už začne léčit. Zodpovědně dotáhne léčení ke spokojenosti. Mnozí lékaři by si mohli vzít z pani doktorky příklad. Cítí s pacientem ! Děkuji !

Velice schopná a empatická doktorka, vychází pacientu vstříc, každý případ dotahuje do konce, nadstandardní přístup a jenání. FS

Velmi empatická, vstřícná, snaží se vyjít pacientovi vstříc a dotahuje všechny záležitosti až do konce, nadstandardní přístup

Velmi příjemná a milá, vyslechne a udělá si čas.

Krom empatije a pochopení,že i pacijen je člověk.Tak za to děkuji.Lékař, kterému věřím. Paní doktork má z mé strany také mou důvěru. Slonka