Gastroenterolog, Ústí Nad Labem-Město, Ústí nad Labem

• Gastroenterolog, Internista

„Pro mně je to odborník s dlouhodobou zkušenosti.Poradí,pomůže je moc citlivý a báječny. Léčim se u něho dlouhodobě a můžu mu děkovat,že mám svoji nemoc pod kontrolou.Neměnila by jsem ho. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Městská nemocnice v Litoměřicích

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

• Jan Hulec

Gastroenterolog, Internista

„Navštěvuji tohto lékaře již 30 let,má velmi dobrý přístup k pacientovi,snaží se pomoci, posílá na další odborná vyšetření,jeden z mála,který vnímá svoji profesi jako poslání. Plně doporučuji !!! Více

Slavíčkova 8/176, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :) Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Sestřička milá už při kontaktu v čekárně. V ordinaci mi pan doktor vysvětlil jak vyšetření bude probíhat a co mě čeká. Moje obavy a strach byly rázem pryč. Ještě jednou oběma děkuji za vstřícný a lidský přistup k pacientovi. Každému koho vyšetřeni čeká ,sestřičku i pana doktora doporučuji. Více

28. října 110/11, Děčín Mapa

• Gastroenterolog, Praktický l… ékař, Internista Více

„S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči. Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku. Více

Jezuitská 8/4, Litoměřice Mapa

VS Medic s.r.o.

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Dermatolog, Endokrinolog, Internista, Plastický chirurg, Urolog Více

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• „velice profesionalní přístup byl jsem u paní doktorky na kolonoskopii a naprosto bez problémů vůbec to nebolelo

Jezuitská 8/4, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty-gastroenterol.

• „Pana doktora Štěrbu mohu jednoznačně doporučit všem bezlepkářům. Gastro vyšetření bylo naprosto bezbolestné a následná konzultace po zjištění celiakie byla přímo ukázková. Pan doktor mi vše k mé nové dietě polomaticky vysvětlil a dal mi i několik detailních brožurek. S mým názorem bude pravděpodobně souhlasit i klub celiaků v Litoměřicích, který si pana doktora pravidelně zve na své přednášky. Více

U Školy 2/160, Litoměřice Mapa

• Gastroenterolog

„Paní doktorka (po svatbě již MUDr. Černá) je velmi příjemná, ochotná a má o pacienta opravdový zájem - přistupuje k němu lidsky, všechno mu vysvětlí a zajistí všechna možná vyšetření, aby měla podklady pro další postup. Rozhodně všechno automaticky nesvádí na obezitu apod., jako jiní lékaři. Jednoznačně jeden z nejlepších gastroenterologů, kteří v Ústí n.L. jsou... Více

Sociální péče, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice

• „Pan doktor má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, vše podrobně vysvětloval a komentoval každý krok, takže z nejobávanějšího vyšetření jsem odcházela, jako kdyby k němu ani nedošlo. Také velký dík skvělé a milé sestřičce. Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

• Gastroenterolog, Chirurg, Ge… netik, Hematolog, Kardiolog Více

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

• „Paní doktorka je skvělá. Oceňuji zejména pečlivé vyšetření, stanovení diagnosy a následnou léčbu. Velmi lidský přístup. Více

Teplická 371/72, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - int.+gastro

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor,ackoliv jsme k nemu nase dcera nedochazela,byl velmi ochotny prohlednout ji primo v den,kdy jsem volala. Podrobne provedl sono,nasledne vypsal zadanku do nemocnice. Citlive vysvetlil,o jaky problem se jedna. Diky panu doktorovi vse dobre dopadlo a ja jsem mu nesmirne vdecna. Lekari pred nim nas posilali domu,problem neresili. Dcera by tu dnes nemusela byt. Diky pane doktore,preji jen to dobre. Michaela,Usti Více

Masarykova 814/318c, Ústí nad Labem Mapa

• „I highly recommend dr. mohammed ghaleb. he is an emotionally intelligent person who makes the right diagnosis. and iam really greatful for him. Více

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Internista, Ortoped Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.