Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

• CLINIC+

Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

• Jana Šandrejová

Hematolog, MUDr.

• Pani doktorka Šandrejová je vzorem lékařského chování. Její přiístup k léčbě mé nemocné maminky je neskutečně vlídný a zároveň její odbornost a důkladné prošetření všech možných variant k určeni diagnozy a následná léčba jsou na vysoke úrovni odborné i lidské.
      Vřele doporučuji tuto lékařku.
      Petr Vlček

• Lubomir Kopp

Chirurg, MUDr.

• B
      Umístění: Masarykova nemocnice Ústí nad LabemSlužby: Otevřená zlomenina pravého hlezna

Bohužel mám špatně skušenosti s panem doktorem Koppem, léčba probíhá druhij rok a není vidět konec. První rok měl jsem tři opera j gdiš uš vypadalo na dobré cestě žádal reabilitare na lepší hojení rány on mne tvrdil že noha je krásně zahojená a všechno je tak jak má být.Po tři čtvrtě roku poslal do práce a po dvou měsících se vrátil spatki s bolestma v kotniku napsal diagnózu nikroza kostí a že je třeba dát dezu.Žadal jsem potvrzení o diagnózy CT on mí tvrdil že pozná nikroza kostí na první pohled,a má už desítky případů za sebou.dneska bolí všude kolem kotniko a nevím co bude dál.

• Umístění: Masarykova nemocnice Ústí nad LabemSlužby: fraktura tibie, fibula

Děkuji panu doktorovi MuDr Koppovi, který mě operoval po středně těžkém úrazu, fractura tibie, fibuli, nad hleznem, trvalé titanové dlahy. Díky jeho mistrovské práci dnes už po 6ti měs chodím bez problémů. Vlastimil Praus

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře