Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Lubomir Kopp Jiný

Pan doktor má zlaté ruce.. Díky němu mohu chodit a žít plnohodnotný život. Do konce života mu budu vděčný!!!

MUDr. Lubomir Kopp Jiný

Mudr. Kopp je profesionál a jednička v oboru, v roce 2009 mi operoval komplikovanou zlomeninu kotníku, chodím, už neběhám ani nekáču, ale vděčím mu za hodně, správný člověk na správném místě

MUDr. Lubomir Kopp Otevřená zlomenina pravého hlezna

Bohužel mám špatně skušenosti s panem doktorem Koppem, léčba probíhá druhij rok a není vidět konec. První rok měl jsem tři opera j gdiš uš vypadalo na dobré cestě žádal reabilitare na lepší hojení rány on mne tvrdil že noha je krásně zahojená a všechno je tak jak má být.Po tři čtvrtě roku poslal do práce a po dvou měsících se vrátil spatki s bolestma v kotniku napsal diagnózu nikroza kostí a že je třeba dát dezu.Žadal jsem potvrzení o diagnózy CT on mí tvrdil že pozná nikroza kostí na první pohled,a má už desítky případů za sebou.dneska bolí všude kolem kotniko a nevím co bude dál.

MUDr. Lubomir Kopp fraktura tibie, fibula

Děkuji panu doktorovi MuDr Koppovi, který mě operoval po středně těžkém úrazu, fractura tibie, fibuli, nad hleznem, trvalé titanové dlahy. Díky jeho mistrovské práci dnes už po 6ti měs chodím bez problémů. Vlastimil Praus

MUDr. Lubomir Kopp těžká autonehoda

Díky panu doktorovi mám ruku,jinak bych ruku neměla.pry jsem mu dala hodně tehdy prace.vdecim mu za vše a jak se říká takových doktorů je opravdu málo

Kontakt

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem 400 11 Zobrazit v Goole Maps