Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Mám dva nenahraditelné anděly,kteří mou nevyléčitelnou nemoc již patnáct let drží pod kontrolou.Jde o paní primářku Ivanu Hochovou a lékařku Gabrielu Vítovou.Obě skvělé odbornice i příjemné ženy,ochotné pomoci kdykoli.FN v Motole na Vás může být pyšná a já Vám za vše moc děkuji.Jiří Sazima

Pokud se zdravý člověk přesune na druhou stranu řady a stane se nemocným, má smůlu. To neplatí, jestliže se dostane do zdravotní péče „Gábině“, jinak paní doktorce Gabriele Vítové.Její příkladná pečlivost, starostlivost s maximální snahou pacienta vyléčit,je obdivuhodná. Chtěl bych veselé , milé , příjemné a starostlivé paní doktorce za její příkladnou péči poděkovat a zároveň mne i trochu mrzí, že mne již uzdravila a vypustila z pod ochranných křídel. . Děkuje Jiří Dočekal

Skvělá paní doktorka, pacientům se věnuje s mimořádnou péčí

Dovolím si touto cestou poděkovat slečně MUDr. Gabriele Vítové ,ke které jsem se dostala po prodělané angíně se špatným krevním obrazem ( laicky řečeno ). Paní doktorka mě tak dlouho posílala na všelijaká vyšetření, až přišla na můj problém a poslala mě na příslušné oddělení. Chci poděkovat nejen za vysoce profesionální přístup, ale i za ten lidský, který je neméně důležitý. Motolská nemocnice může být pyšná na MUDr. Vítovou . Ještě jednou děkuji a hodně štěstí s pacienty i v osobním životě přeje vděčná pacietka.