Gabriela Langhammerová, praktický lékař Telč

MUDr. Gabriela Langhammerová

Praktický lékař Více

62 názorů

Uložit


Adresa

Hradební 132, Telč
Ordinace PL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
62 názorů

A
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, zodpovědná, svědomitá, hodná, milá, vždy se snaží vyjít vstříc, pro zdraví pacientů by obětovala i své zdraví.


Ověřeny pacient

Naše paní doktorka je prostě Anděl. Laskavá, šikovná, starostlivá....úžasný člověk na svém místě.S takovou ochotou a snahou co nejvíce pomoci, pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě nesetkala. Sesřička je také velmi šikovná a příjemná. Jsme rádi, že vás tady máme, děkujeme....


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá. je sice pravda ze tam jsou dlouhé čekací lhůty, ale jako doktorka je na jedničku.profesionální přístup,moderní způsoby léčby a hlavně ochota a snaha pomoct lidem.děkuji ze jste právě tady u nás v Telči .pokud se ji neco na zdravotnim stavu pacienta nelíbí, ihned to resi a ne jak ostatni ze reknou to je dobry nebo nic to není. Za me palec nahoru a velké diky


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Langhammerová je to nejlepší ,co nás v Telči potkalo .Vždy mi pomohla a ten její přístup k pacientovi je pohlazení .Proto bychom si měli vážit toho ,že ji tady máme .A to čekání není tím ,že je pomalá ale proto ,že má hodně pacientů .Já přeji všem ,aby mohli mít tak skvělou lékařku a proto si ráda počkám .J.K.Telč


Ověřeny pacient

Dobrý den, nedávno jsem přešla k paní doktorce od pana doktora Fikrle. Šla jsem za ním s velmi silnou bolestí v krku a vysokou horečkou(den předtím mě odvezla z práce sanitka). Pan doktor se ani neobtěžoval se mi do toho krku podívat a na malý obyčejný kousek papírku mi napsal Paralen a Ambrobene( na odkašlávání). Z čeho tipnul, že je to viroza je mi záhadou. Vzhledem k tomu, že je můj přítel neodbytný udělal tam trochu rozruch, sestry se zeptal proč mi alespoň nevzali krev a když jsem slyšela jak říká, co by z té krve asi poznali, tak jsem málem upadla do mdlob. Naštěstí mě paní doktorka hned přijala a vzala za svého pacienta a takovou ochotu a úžasně milé chování jsem v životě nezažila. Ta "viróza" nakonec byla angína s nějakým zlatým stafylokokem a hned jsem dostala antibiotika a další léky. Vím, že to čekání je někdy dost úmorné, ale za pořádné vyšetření to opravdu stojí! Nezapomenu dodat, že pan doktor si za to NIC samozřejmě nezapomenul vyžádat 30,- Kč.


F
Ověřeny pacient

Jako student medicíny a po zkušenostech s jinými lékaři na "maloměstě" musím říct, že paní doktorka preventivně (!) používá moderní metody, které mohou odhalit různé zdravotní problémy včas, ještě než se dané onemocnění projeví naplno. Opravdu ve srovnání s dětskou lékařkou, kterou jsem měla předtím, a která neznala nic jiného než antibiotika na všechno, skok o 100 %. Poprvé v životě mi zde bylo měřeno EKG a odebrána krev na biochemické i hematologické parametry (ne jen sedimentace, jak jsem byla zvyklá). Opravdu Vám děkuji za tento všestranný přístup k pacientům.
A ohledně těch čekacích dob v čekárně - chápu, že to není příjemné, ale za cenu kvalitní péče ve srovnání s jinými to stojí!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je prostě úžasná. Milá, šikovná, lidský přístup. Takových více. To samé sestřička. Děkuji.


J
Ověřeny pacient

Co se týče odbornosti, je paní doktorka jednička. Ovšem neskutečně dlouhé čekací doby. A rovněž mi vadí, že sestra se ptá v čekárně veřejně pacientů, co je k paní doktorce přivádí.


K

paní Doktorka s velkým D. vs. nosek s malým... (n). :-)


TA NEJ.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař