Ordinace PL
Hradební 132, Telč

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace PL Jiný

Už tři měsíce se snažím k paní doktorce dostat, už jsem dostal 2 termíny, v prvním případě byl za oknem ordinace papír, že p. doktorka má dovolenou, v druhém, že je nemocná, na telefony nereaguje, nikdo je nebere, volal jsem snad 500 krát, na e-mail rovněž ne, dvakrát jsem jel 43km tam a zase zpět neúspěšně. Volal jsem na pojišťovnu a od 30.11.2023 nemá p. doktorka nahlášen záskok, předtím to byla nemocnice Jihlava. Všude mě odmítají vyšetřit, protože nemám doporučení a to nelze od mé obvodní lékařky získat. Absolutně nekomunikuje a já ani nemohu zajít za zastupujícím lékařem, ani za lékařem jiným.

Umístění: Ordinace PL Jiný

Paní doktorka je vždy ochotná, důsledná.
Naprostá spokojenost.Děkuji Jana

Umístění: Ordinace PL Jiný

Tahle paní co se nazývá lékařkou by měla vrátit licenci! Tatínkovi dlouhodobě nelecila diabetes. Při predoperacnim vysetreni nebyla snad schopna ho ani poslechnout protože jinak by zjistila ze má počínající zápal plic. Nechala mu sice na poliklinice vzít krev a natočit ekg,ale už se nejspíš neobtezovala se podívat ze jsou výsledky spatne a klidně ho poslala na operaci. Den před operaci tatínka hospitalizovali v Jih nemocnici s opravdu vysokým cukrem,zápalem plic,špatnými ledvinami a selhavajicim sedickem. Tyhle komplikace nemohli vzniknout naráz během 3 dnů. Absolutně neprofesionální přístup k pacientovi.

MUDr. Gabriela Langhammerová

Zde je citace z doporučených postupů na stránce IPVZ:
Lékař provádějící předoperační vyšetření se nevyjadřuje, zda je pacient s ohledem na svůj
zdravotní stav schopen výkon podstoupit. O schopnosti podstoupit operační výkon
s konečnou platností rozhoduje konsenzuálně chirurg a anesteziolog po kompletaci všech
součástí předoperačního vyšetření, rozhodnutí o rozsahu a závažnosti operačního výkonu,
zvážení poměru očekávaného prospěchu proti riziku a volbě způsobu anestézie.
Jiří Langhammer

Skvělá lékařka, zodpovědná, svědomitá, hodná, milá, vždy se snaží vyjít vstříc, pro zdraví pacientů by obětovala i své zdraví.

Naše paní doktorka je prostě Anděl. Laskavá, šikovná, starostlivá....úžasný člověk na svém místě.S takovou ochotou a snahou co nejvíce pomoci, pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě nesetkala. Sesřička je také velmi šikovná a příjemná. Jsme rádi, že vás tady máme, děkujeme....

Paní doktorka je skvělá. je sice pravda ze tam jsou dlouhé čekací lhůty, ale jako doktorka je na jedničku.profesionální přístup,moderní způsoby léčby a hlavně ochota a snaha pomoct lidem.děkuji ze jste právě tady u nás v Telči .pokud se ji neco na zdravotnim stavu pacienta nelíbí, ihned to resi a ne jak ostatni ze reknou to je dobry nebo nic to není. Za me palec nahoru a velké diky

Paní doktorka Langhammerová je to nejlepší ,co nás v Telči potkalo .Vždy mi pomohla a ten její přístup k pacientovi je pohlazení .Proto bychom si měli vážit toho ,že ji tady máme .A to čekání není tím ,že je pomalá ale proto ,že má hodně pacientů .Já přeji všem ,aby mohli mít tak skvělou lékařku a proto si ráda počkám .J.K.Telč

Dobrý den, nedávno jsem přešla k paní doktorce od pana doktora Fikrle. Šla jsem za ním s velmi silnou bolestí v krku a vysokou horečkou(den předtím mě odvezla z práce sanitka). Pan doktor se ani neobtěžoval se mi do toho krku podívat a na malý obyčejný kousek papírku mi napsal Paralen a Ambrobene( na odkašlávání). Z čeho tipnul, že je to viroza je mi záhadou. Vzhledem k tomu, že je můj přítel neodbytný udělal tam trochu rozruch, sestry se zeptal proč mi alespoň nevzali krev a když jsem slyšela jak říká, co by z té krve asi poznali, tak jsem málem upadla do mdlob. Naštěstí mě paní doktorka hned přijala a vzala za svého pacienta a takovou ochotu a úžasně milé chování jsem v životě nezažila. Ta "viróza" nakonec byla angína s nějakým zlatým stafylokokem a hned jsem dostala antibiotika a další léky. Vím, že to čekání je někdy dost úmorné, ale za pořádné vyšetření to opravdu stojí! Nezapomenu dodat, že pan doktor si za to NIC samozřejmě nezapomenul vyžádat 30,- Kč.

Jako student medicíny a po zkušenostech s jinými lékaři na "maloměstě" musím říct, že paní doktorka preventivně (!) používá moderní metody, které mohou odhalit různé zdravotní problémy včas, ještě než se dané onemocnění projeví naplno. Opravdu ve srovnání s dětskou lékařkou, kterou jsem měla předtím, a která neznala nic jiného než antibiotika na všechno, skok o 100 %. Poprvé v životě mi zde bylo měřeno EKG a odebrána krev na biochemické i hematologické parametry (ne jen sedimentace, jak jsem byla zvyklá). Opravdu Vám děkuji za tento všestranný přístup k pacientům.
A ohledně těch čekacích dob v čekárně - chápu, že to není příjemné, ale za cenu kvalitní péče ve srovnání s jinými to stojí!

Paní doktorka je prostě úžasná. Milá, šikovná, lidský přístup. Takových více. To samé sestřička. Děkuji.