Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Skvělé profesionální jednání nejen pana doktora, ale i celé Ofty. Jsem po laserové operaci očí a nesmírně spokojená.

Vynikající odborník! 11 let po operaci stále dobře vidím. Lidský i profesionální přístup zároveň. Děkuji!

Vynikající lékař se skvělým přístupem. Děkuji za všechno. 17 let po operaci vše v pořádku, nyní lehká korekce.

Před více něž třemi lety jsem si nechala na klinice odstranit dioptrie a nemohu si stěžovat. Úplně se mi změnil život. A to díky dr. Hadrávkovi a jeho týmu. Měla jsem na jednom oku osm a na druhém sedm dioptrií, operace proběhla bez problémů, komplikace žádné. Takže naprostá spokojenost a děkuji všem v Oftě.

Dr. Hadrávek patří k velevzácné sortě lékařů, kteří si uvědomují (a dávají najevo), že do jejich ordinace nepřišlo oko (rameno apod.), ale ČLOVĚK s problémem.
Byl takový před nějakými pětadvaceti lety ve státním sektoru (což mi připadá jako důležitá okolnost) a dodnes se nezměnil.
Co se týče hodnocení p. Sedláka : chápu jeho rozladěnost, ale objektivně vzato lékaři se prostě perou s přírodou a někdy to halt nevyjde ....
Já měl víc štěstí - půl roku po operaci jmenovaným lékařem jsem zcela spokojen.

MuDr. Hadravek je velice dobry lekar. Mohu jen doporucit.

Já mám s MUDr. Hadrávkem naprosto opačné zkušenosti, s jeho péčí o mé oči i radami jsem naprosto spokojena. Chtěla jsem podstoupit operaci pomoci leaseru na zlepšení vidění na dálku. Panem doktorem mi po řádném vyšetření bylo sděleno, že moje oči nejsou vhodné na leaserovou operaci. Vysvětlil mi, že pokud bych podstoupila tuto operaci, vidění bez brýlí na dálku by se zlepšilo, mohla by jsem fungovat bez brýlí, ovšem zhoršil by se mi zrak na blízko. Tak takové mám zkušenosti s prací MUDr. Hadrávka já a mí přátelé využívají jeho lékařské pomoci a jsou s ním nad míru spokojeni.

Velmi příjemné jednání, dokáže vzbudit důvěru. Primář plzeňské Ofty, možná protože je jejím spoluvlastníkem. Nechal jsem se přesvědčit o možnosti provedení laserové korekce astigmatismu a dalekozrakosti, výsledek bohužel tragický. Zmrzačil mi obě oči, po operaci mi tvrdil, že je vše v naprostém pořádku, stěžoval jsem si na různé potíže, ale on nic neřešil, jen mě chlácholil báchorkami o očních svalech, které jsou jedny atrofované a v druhém směru namakané a že se to upraví, doroste epitel atp. Dále mi tvrdil, že se astigmatismus od dětství nemění, což je blbost. Před operací mi špatně změřili osy astigmatismu, nediagnostikoval strabismus, zlehčoval problémy, o kterých jsem jej informoval. Na rozsekané rohovky mi nakonec doporučil knížku oční cviky. Více na www.laser.pise.cz