MUDr. František Sýkora

Stomatologická ordinace
Máchova 501, Bělá pod Bezdězem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý, vždy pomůže i když nejste objednání, jen si prostě počkáte, jediná věc co mě trápí, pro nedostatek času nezvedá telefon.

Zubaře jsem se vždy moc bála,tudíž jsem stále hledala,až našla toho správného , což je doktor pán doktor Sýkora,navštěvuji ho cca.3rokem , pomalu a jistě strach opadá,protože velice soucítí s pacientem a vysledný pocit z návštěvy tohoto pana doktora je velice pozitivní:-))

Super zubeř, můžu jen doporučit.

Vůbec nedoporučuji !!!!! Po zkušenostech co jsem s ním mněl . Když mně začli krvácet dásně dal mně kloktat heřmánek .Situace se zhoršovala tak jsem si sám sehnal po čase specialistu Paradentologa jenom kroutil hlavou jak může doktor nechat dojít věci do takového stavu .Perličku na konec ,sehnal jsem si nového stomatologa ,když jsem k němu nastupoval mněl jsem deset zubních kazů a to jsem u pana Sýkory byl před čtrnácti dny a děkuji bohu, že naposled .Jen pro zajímavost ,abych mněl zuby v pořádku musel jsem u současného stomatologa se ,kterým jsem na 100% spokojený zaplatit za opravu zubů něco kolem 25 tis,ale peněz vůbec nelituji zdraví máme jenom jedno .Mohl bych vypsat ještě další mínusi u pana Sýkory,ale pokud někdo chce at se k němu přihlásí a pozná sám .Vůbec se za ten to názor nestydím a podepisuji se svým jménem a né žádným nickem !!!

MOC HODNÝ,SLUŠNÝ,VELMI CITLIVÝ,VČETNĚ SESTŘIČKY Paní Soňi,spolehlivost na 250 procent,bez výhrad!!!

Doporučuji řeší vše s humorem, že už se nebojím :-)