Praktický lékař pro dospělé
č.d. 601, Hejnice

Sice už v letech,ale nic nezanedbává.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vždy je vstřícný a nic nepodceňuje. Leckteří jeho mladší kolegové by se od něj mohli učit, jak se jedná s pacientem. Doufám, že do penze ještě nepůjde, i když by si to určitě zasloužil.

Já osobně jsem s panem doktorem velice spokojen!

Vážím si dlouholeté práce pana doktora,jsem u něho již 19 let a nemohu si stěžovat na jeho přístup k pacientům,je stoprocentně lékař na svém místě a svědomitě si plní to nač přísahal při promoci.Nemám proti němu žádné výhrady naopak mu chci tímto poděkovat za jeho pečlivou a né vždy snadnou péči o pacienty.Dojíždí ochotně za pacientem i domů v případě nutnosti a je pokaždé velice příjemný .Nikdy jsem ho nezažila nepříjemného,nelaskavého a nebo dokonce neprofesiálního je to muž na svém místě i přez svůj věk a nemoc!Jeho klady jsou,poctivá a profesionální práce,velice příjemný přístup k pacientům,lidskost a za to mu chci dát tímto obrovský dík.