Žlutická 9, Plzeň
Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Odstranění "znamének", aheromů, lipomů, hemangiomů, sklerotizace metličkových varixů atd

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• Úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"

Žlutická 9, Plzeň

Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

Umístění: Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00 Jiný

Pan doktor je velice zkušený odborník s ochotou pomoci a s opravdovým zájmem o pacienta. Téměř rok jsem navštěvovala různé lékaře s otokem a bolestí dolní končetiny, vždy mi doporučili ledovat, léky na bolest, chůze s odlehčenim, rehabilitace, ortopedické vložky.....až pan doktor Martan mě odeslal na cílené vyšetření, za což jsem mu nesmirně vdečná, kde mi zjistili rozsáhlý zhoubný nádor v plosce nohy. Jsem šokovaná neochotou ostatních lékařů zjistit pravou příčinu problému.

C

Výborný lékař, vstřícný, i bez sestry vsechno bravurne zvlada.Bez čekání a nervů pro pacienty.Nezlehcuje onemocnění. Empaticky. Jsem velice spokojena.

Velmi příjemný pan doktor poradí a pomůže. Takových už je málo,jde mu především o zdraví pacienta než o peníze. Za mě doporučuji. :-)

Moc sympatický, milý a vstřícný doktor. Poradil a prokonzultoval. Prázdná čekárna. Vřele doporučuji!! Na chirurgii už jedině sem, i z Doubravky.

Vzdycky mi pomohl, to co zvladnou ve FN pouze skalpelem je on často schopen vyléčit ambulantně

Měl jsem tu čest navštívit dnes pana doktora Martana, a mohu pochválit jeho profesioánlní přístup k pacientovi. Navíc co jsem se ptal ve svém okolí, chodík němu nebo ho navštívilo spoustu známých a peli jen chválu ...

Je nejlepší

Jsem naprosto spokojen.

Byla jsem u pana doktora po prvé, odeslaná z FN s výronem kotníku nechodící sádrou o berlích. Sádru jsem měla mít 4 týdny.K panu doktorovi jsem byla odeslána s tím, aby sádru dotočil a nohu nechal v sádře 4.týdny. Pan doktor nechal sádru pouze týden, pak ji sundal, nohu prohlédl a nechal volně bez sádry či ortézy s tím abych ji mazala mastí na pohmožděniny, nenamáhala. Dnes po měsíci chodím dobře noha je v pořádku. Jsem velice panu doktorovi vděčná, že jsem nemusela mít celý měsíc nechodící sádru, a nemusela si píchat injekce do břicha které ředí krev.Je to lékař kterého opět ráda navštívím v případě potřeby. Rozhodně raději než FN.Dle mého názoru je to velice zkušená lékař a já mu tímto velice děkuji.

Opravdu příjemný, milý, až šaramantní :-)Ošetřuje pohodově, bez problémů. Doporučuji.

• Úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"