MUDr.

Chirurg

Kontaktní informace

• Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

Žlutická 9, 32300 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• K

Velmi příjemný pan doktor poradí a pomůže. Takových už je málo,jde mu především o zdraví pacienta než o peníze. Za mě doporučuji. :-)

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

Nemoci

• úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

Žlutická 9, 32300 Plzeň, plzeňský

Odstranění "znamének", aheromů, lipomů, hemangiomů, sklerotizace metličkových varixů atd

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K

• E

Moc sympatický, milý a vstřícný doktor. Poradil a prokonzultoval. Prázdná čekárna. Vřele doporučuji!! Na chirurgii už jedině sem, i z Doubravky.

• Vzdycky mi pomohl, to co zvladnou ve FN pouze skalpelem je on často schopen vyléčit ambulantně

• Měl jsem tu čest navštívit dnes pana doktora Martana, a mohu pochválit jeho profesioánlní přístup k pacientovi. Navíc co jsem se ptal ve svém okolí, chodík němu nebo ho navštívilo spoustu známých a peli jen chválu ...

• Je nejlepší

• Jsem naprosto spokojen.

• Byla jsem u pana doktora po prvé, odeslaná z FN s výronem kotníku nechodící sádrou o berlích. Sádru jsem měla mít 4 týdny.K panu doktorovi jsem byla odeslána s tím, aby sádru dotočil a nohu nechal v sádře 4.týdny. Pan doktor nechal sádru pouze týden, pak ji sundal, nohu prohlédl a nechal volně bez sádry či ortézy s tím abych ji mazala mastí na pohmožděniny, nenamáhala. Dnes po měsíci chodím dobře noha je v pořádku. Jsem velice panu doktorovi vděčná, že jsem nemusela mít celý měsíc nechodící sádru, a nemusela si píchat injekce do břicha které ředí krev.Je to lékař kterého opět ráda navštívím v případě potřeby. Rozhodně raději než FN.Dle mého názoru je to velice zkušená lékař a já mu tímto velice děkuji.

• Opravdu příjemný, milý, až šaramantní :-)Ošetřuje pohodově, bez problémů. Doporučuji.

• Velmi příjemný a vstřícný doktor, bez front, přesně dodržuje termínů objednání. I bez sestry probíhá veškerá činnost rychle.

• Velmi příjemný a dobrý specialista ve svém oboru.Ihned rozpozná závažnost onemocnění a pokud toto není v jeho kompetenci, odešle pacienta k jinému odbornému lékaři.Mne vždy pomohl.Děkuji.