MUDr.

František Martan

Chirurg

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Žlutická 9
    32300 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Odstranění "znamének", aheromů, lipomů, hemangiomů, sklerotizace metličkových varixů atd

Zkušenosti a dovednosti

Nemoci

• úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"

• velmi dobrý

Velmi příjemný pan doktor poradí a pomůže. Takových už je málo,jde mu především o zdraví pacienta než o peníze. Za mě doporučuji. :-)

• velmi dobrý

Moc sympatický, milý a vstřícný doktor. Poradil a prokonzultoval. Prázdná čekárna. Vřele doporučuji!! Na chirurgii už jedině sem, i z Doubravky.

• velmi dobrý

Vzdycky mi pomohl, to co zvladnou ve FN pouze skalpelem je on často schopen vyléčit ambulantně

• velmi dobrý

Měl jsem tu čest navštívit dnes pana doktora Martana, a mohu pochválit jeho profesioánlní přístup k pacientovi. Navíc co jsem se ptal ve svém okolí, chodík němu nebo ho navštívilo spoustu známých a peli jen chválu ...

Je nejlepší

Jsem naprosto spokojen.

• dobrý

Byla jsem u pana doktora po prvé, odeslaná z FN s výronem kotníku nechodící sádrou o berlích. Sádru jsem měla mít 4 týdny.K panu doktorovi jsem byla odeslána s tím, aby sádru dotočil a nohu nechal v sádře 4.týdny. Pan doktor nechal sádru pouze týden, pak ji sundal, nohu prohlédl a nechal volně bez sádry či ortézy s tím abych ji mazala mastí na pohmožděniny, nenamáhala. Dnes po měsíci chodím dobře noha je v pořádku. Jsem velice panu doktorovi vděčná, že jsem nemusela mít celý měsíc nechodící sádru, a nemusela si píchat injekce do břicha které ředí krev.Je to lékař kterého opět ráda navštívím v případě potřeby. Rozhodně raději než FN.Dle mého názoru je to velice zkušená lékař a já mu tímto velice děkuji.

• velmi dobrý

Opravdu příjemný, milý, až šaramantní :-)Ošetřuje pohodově, bez problémů. Doporučuji.

• velmi dobrý

Velmi příjemný a vstřícný doktor, bez front, přesně dodržuje termínů objednání. I bez sestry probíhá veškerá činnost rychle.

• velmi dobrý

Velmi příjemný a dobrý specialista ve svém oboru.Ihned rozpozná závažnost onemocnění a pokud toto není v jeho kompetenci, odešle pacienta k jinému odbornému lékaři.Mne vždy pomohl.Děkuji.