Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00
Žlutická 9, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Odstranění "znamének", aheromů, lipomů, hemangiomů, sklerotizace metličkových varixů atd


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Žlutická 9, Plzeň

Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00 Jiný

Pan doktor je velice zkušený odborník s ochotou pomoci a s opravdovým zájmem o pacienta. Téměř rok jsem navštěvovala různé lékaře s otokem a bolestí dolní končetiny, vždy mi doporučili ledovat, léky na bolest, chůze s odlehčenim, rehabilitace, ortopedické vložky.....až pan doktor Martan mě odeslal na cílené vyšetření, za což jsem mu nesmirně vdečná, kde mi zjistili rozsáhlý zhoubný nádor v plosce nohy. Jsem šokovaná neochotou ostatních lékařů zjistit pravou příčinu problému.

C
Ověřený profil

Výborný lékař, vstřícný, i bez sestry vsechno bravurne zvlada.Bez čekání a nervů pro pacienty.Nezlehcuje onemocnění. Empaticky. Jsem velice spokojena.

K
Ověřený profil

Velmi příjemný pan doktor poradí a pomůže. Takových už je málo,jde mu především o zdraví pacienta než o peníze. Za mě doporučuji. :-)


E
Ověřený profil

Moc sympatický, milý a vstřícný doktor. Poradil a prokonzultoval. Prázdná čekárna. Vřele doporučuji!! Na chirurgii už jedině sem, i z Doubravky.


M
Ověřený profil

Vzdycky mi pomohl, to co zvladnou ve FN pouze skalpelem je on často schopen vyléčit ambulantně


Měl jsem tu čest navštívit dnes pana doktora Martana, a mohu pochválit jeho profesioánlní přístup k pacientovi. Navíc co jsem se ptal ve svém okolí, chodík němu nebo ho navštívilo spoustu známých a peli jen chválu ...


Je nejlepší


Jsem naprosto spokojen.


Byla jsem u pana doktora po prvé, odeslaná z FN s výronem kotníku nechodící sádrou o berlích. Sádru jsem měla mít 4 týdny.K panu doktorovi jsem byla odeslána s tím, aby sádru dotočil a nohu nechal v sádře 4.týdny. Pan doktor nechal sádru pouze týden, pak ji sundal, nohu prohlédl a nechal volně bez sádry či ortézy s tím abych ji mazala mastí na pohmožděniny, nenamáhala. Dnes po měsíci chodím dobře noha je v pořádku. Jsem velice panu doktorovi vděčná, že jsem nemusela mít celý měsíc nechodící sádru, a nemusela si píchat injekce do břicha které ředí krev.Je to lékař kterého opět ráda navštívím v případě potřeby. Rozhodně raději než FN.Dle mého názoru je to velice zkušená lékař a já mu tímto velice děkuji.


Ověřený profil

Opravdu příjemný, milý, až šaramantní :-)Ošetřuje pohodově, bez problémů. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Úrazy, bolesti břicha, zánětlivé a hnisavé afekce, "křečové žíly"