Praktický lékař pro dospělé
nám. Míru 13, Horažďovice

Pan doktor léčí naší rodinu cca 30 let. Domnívám se, že majíc srovnání s Prahou, mohu než souhlasit s názory v zelené zóně vpravo nahoře. Mít výborného lékaře je víc než výhra loterii - v té nejde o život. Kdykoliv a cokoliv jsme potřebovali (včetně akutního chirurgického zákroku) nebyl nikdy problém, navíc vyřešen s humorem a dobrým pocitem, že nejsme jen čárka do pojišťovny. Obdivujeme jeho výdrž (viz každý den přeplněná čekárna) a pevné nervy, které jsou na maloměstě velmi důležité. Držíme si sobecky palce -ať vydrží déle než my, starci. A děkujeme.

Jedná se bezesporu o nejlepšího praktika v Horažďovicích. Profesionální zájem o pacienta a jeho problémy. S výborným zázemím sestry paní Zímové.

Pan doktor je velice vstřícný a vždy mi pomohl, mohu vřele doporučít!!!!

Zájem o pacienta a jeho problémy,výborný profesní přehled, příjemná atmosféra při jednání s pacientem - navzdory jejich množství, vzbuzuje velmi dobrý pocit zájmu o potíže a jejich řešení. Nejlepší praktický lékař s velkým rozhledem, se kterým se naše rodina setkala.

Pan doktor Koc je nejlepší praktický lékař,kterého jsem kdy měla.A sestřička je taky strašně fajn,Vždy když tam jdu,tak se usmívá.

Ambulance MUDr. Koce je postavena na perfektní práci sestry Zímové. Jinak samotného lékaře lze ohodnotit spíše podprůměrnou známkou. Tento lékař má na svém kontě již několik přehmatů - spíše nedbalostního charakteru než odborného rázu. Stanovení diagnozy mezi dveřmi není u tohoto lékaře problém. Někdy mu dělá problém doporučení k odbornému lékaři. Snaží se diagnostikovat a léčit sám ač na to nestačí. Od pacientů vybírá 30,- Kč poplatky, i když na to nemá zákonný nárok. V ordinaci příliš probírá politiku. Je totiž členem jedné z politických stran a svojí politickou angažovaností otravuje pacienty. V ordinaci je minimum soukromí. Uvnitř ordinace se sejde několik pacietů najednou a tak má člověk přehled o zdravotních komplikacích jiných pacientů.
Vedle jeho ordinace má zubní ambulanci jeho manželka. Jedná se o profesionálku. Ji hodnotím jako nejlepší zubařku, kterou jsem kdy potkal. Její manžel by se od ní mohl učit.

Pan doktor je velice ochotný,pomohl mi i když jsem nebyla jeho pacientkou, umí správně určit diagnozu.Je vidět,že má o pacienta opravdový zájem....Pro sestřičku platí totéž..milá usměvavá paní