Stomatologická ordinace
Družstevní 520, Dobrovice

Špatný zubař, bohužel. Chválil mi při každé preventivní prohlídce, jak mám pěkný zuby a přitom, když jsem šla k jinému zubaři, zjistil mi, že mám 7 kazů:(((

Chodím k panu doktorovi již radu let a měl u jsem i několik složitých zákroku, ale vždy mi pomohl a hlavně nikdy to nebolelo!
Je to opravdu profrsionál každým coulem, všem vžele doporočuji!

Pan doktor je velmi příjemný a precizní. Jsem jeho pacient již mnoho let a nemohu říci špatné slovo. Můj chrup je díky jemu ve stavu, že mi nedělá problém nejen se řádně prokousat jídlem, ale se i smát na celé okolí. Děkuji pane doktore. Chválím a doporučuji. Ostatně ordinaci využívá celá má široká rodina i známí, kterým jsem pana doktora doporučil.

Bohužel jsme byli nuceni od pana doktora odejít. V 17 letech sestra málem přišla o 2 zuby úplně zbytečně. Naštěstí paní doktorka Závorová zachránila co se dalo a hlavně ségra se zbavila panické hrůzy ze zubaře.

Možná dobrý tak na trhání zubů,sem tam i nějaký zachrání,ale jinak pohnojí co může.A jeho zubní náhrady?Budete vypadat jako kůň s obříma žluťákama,ne-li s padacím patrem.Zubní kámen odstraňuje háčkem a konec.Pak má člověk jazyk na "hadry".