Adresa

Malátova 493, Nový Bydžov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

J
Ověřeny pacient

nejsem u pana doktora dlouho, ale příjemně mě překvapil jak milým lidským přístupem, tak tím, že mi každý zdravotní problém či výsledky vyšetření vždy srozumitelně a přitom fundovaně vysvětlil - odborník na svém místě


N
Ověřeny pacient

Ja jsem s panem doktorem velice spokojena,vubec nechapu ty negativni ohlasy...jakekoli odbery i na pozadani nebyl problem vzdy kdy jsem potrebovala a nikdy nechtel priplatek.vzdy velmi mily a ochotny vse vysvetlit.Sestricka take velice vstricna,ochotna a usmevava. Na teho ordinaci nemuzu najit jedine minus. vsem vrele doporucuji. Katka


L
Ověřeny pacient

Tento lékař nemá vůbec žádný vztah ke svým pacientům, proto jich také hodně přechází k jeho kolegovi MUDr. Machačkovi. Pacienty bere jen jako takové kusy, které je třeba co nejrychleji vyřídit, aby měl peníze. Je arogantní
a velmi rád to dává svým pacientům pocítit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi se podivuji nad většinou názorů, které zde čtu. Jsem pacientkou pana doktora již řadu let a nikdy se mi nestalo, že by byl nepříjemný nebo neochotný, ba naopak a sestřička také moc milá. Kdykoliv potřebuji nějaké doporučení na vyšetření, s ničím není problém. Takže jednoznačně doporučuji!!!


Přál bych si,aby někdo hodnotil ty mrzouty kteří nejsou s nikým a s ničím spokojeni a z dlouhé chvíle jenom krytyzují.Lékaře i sestru mohu jenom doporučit.Zdraví Petr.


A

Se spoluprací pana doktora Kádka jsem velice spokojená a jestli někdo někdy narazil na špatnou náldu,"a kdo ji nemá",není co žešet, každý den není sváteční, sestřička velmi milá a příjemná!!!


J

Hodnotím práci MUDr. Kádka z profesionálního hlediska a jsem přesvědčen, že zcela určitě patří mezi ty nejlepší praktické lékaře, které jsem poznal. Sestřička v jeho ordinaci je milá a přívětivá.


S

S přístupem pana doktora a jeho diagnostikou jsem velmi spokojen. Nikdy jsem se nesetkal s neochotou vůči mé osobě a to jsem 14 let jeho stálým pacientem. Taktéž sestřička je milá a ochotná.


J

v první řadě by si měli uvědomit proč tam jsou,protože chování jak pana doktora a hlavně zd. sestry k pacientum je až neprofesionální.Minimální komunikace.na odborné vyšetření je času dost. Prostě pacienti jak se zdá viditelně obtěžují.Ale šuplík je otevřen stále,jestli na vás lékař šáhne nebo ne.A co o dodržování ordinační doby?Nemám slov.


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

S prací pana doktora jsem velmi spokojená,je pečlivý a velmi vstřícný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti