Praktický lékař pro dospělé
Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

rychlé a korektní jednání,žádné fronty, doporučuji

Takže jsem neposlechla a u p.dr. se zaregistrovala. Vzpomněla jsem si na dvě zkušenosti z celkem dávné doby. Jednou jsem byla v depresi z vážného onemocnění dítěte, styděla jsem se to říct cizímu lékaři, když můj měl dovolenou, vymyslela jsem si nachlazení a p. dr. to na mně poznal, že simuluji a nejsem ve své kůži. Choval se laskavě, citlivě, s maximální empatií. Pak jsem byla u toho, když byl přivolán k těžkému epi záchvatu. Je to dávno a p. dr. si už jistě nevzpomene. Ale já jsem na to nezapomněla. Takže doufám, že jsme od té doby oba jen zestárli a budeme si rozumět i coby pacient - lékař. Dnešní čerstvá zkušenost to rozhodně potvrzuje.

skvely pristup k pacientovi, spravna diagnoza, zatim velka spokojenost

ZATÍM JSEM SPOKOJENÝ ,VŽDY STANOVIL SPRÁVNOU DIAGNÓZU.BYL VŽDY OCHOTNÝ A MÁ VELMI DOBRÝ PŘÍSTUP K PACIENTOVI.

vyborny

před 4 roky jsem dojela na pohotovost s velkýma bolestma břicha..prý to nic není.... dále jsem pokračovala rovnou směr nemocnice..tam mi diagnostikovali akutní zánět slepého střeva, který po vyšetření lékařem konajícím službu praskl... nebýt pohotovosti lékaře v nemocnici už tu nejsem...

Jako lekare nedoporucuji kdykoli jsem prisla jako nemocny,on jen rekl - to nic neni, to ja mam taky, z vekem je to horsi,na to si musite zvyknout..Radeji jsem presla k jinemu lekari,kde jsem moc spokojena.Prazdna cekarna asi taky o necem svedci..Velmi neosobni jednani!

Prázdná ordinace.těžko se s ním mluví o problémech.Je úsměvný,na ulici příjemný,ale v ordinaci opravdu nerozumí člověka pochopit.Nevím co k němu dodat.

Jeden z nejhorších doktorů široko daleko. Odbroně na slabé úrovni, ale nejhorší je otřesný přístup k lidem. Jednou byl zavolán k nám domů ošetřit těžce nemocnou matku, ale nechuť z něj přímo čišela a tak arogantní chování jsem od doktora nikdy nezažil.