Soukromá stomatologická ordinace
Dragounská 404/IV, Klatovy

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace extrakce

Již nikdy více, zřejmě mi pan dr dal injekci místo na trhání zubu tak na vrtání zubu, od poloviny bylo trhání zaživa, a druhý den, jsem zjistila, že mi tam ca čtvrt zubu zůstal, takže pohotovost plus zánět a antibiotika, ano zubaři v našem kraji nejsou, ale raději budu jezdit Plzeň než toto, plus nechápu proč za vytržení zubu mám platit 200 mimochodem bez dokladu atd trochu zvloáštní a nebylo to poprvé. Za mě nedoporučuji

Pana doktora hodnotím ako maximálne na úrovni jak v kvalite vykonanej práce tak v rýchlosti . Hneď na prvej návšteve i keď mal na mňa vymedzený čas len na vstupnú prehliadku opravil tiež akútny predný zub ( 1/4 ulomená ) a to rýchlo, bezbolestne a esteticky super. Sestrička taktiež veľmi milá , pohotová , ktorá taktiež prizpieva k rýchlosti pána doktora. Som veľmi rada, že zrovna som mala také šťastie, že priberal paciantov. Mala som stomatológa v Kroměříži, po presťahovaní sa v Plzni, ale MUDr. František Jelínek je naozaj super, super. Prvý-krát môžem povedať, že som sa tešila k zubárovi. Naozaj vrele a úprimne doporučujem. Mária Štensová.

Nejlepší stomatolog,naprostá spokojenost.Všem doporučuji.

Nejlepší stomatolog, trhání zubů je zde naprosto bezbolestné a bezproblémové.

Kvalitní péče a příjemná obsluha:)

Naprostá spokojenost.

Velmi dobrý, všem doporučuji.

vážím si ho jako člověka..mi jako stomatologa...

vždy ochotný, sympatický, SPECIALISTA na svém místě