Tyršova 2071, Benešov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Zlaté ručičky, milion blokády je pryč během chvíle ,bez opichů ,kapaček a prášků ,moc a moc děkuji pane Doktore

Umístění: Ordinace Blokady zad mnohokrát

Můj mýlý pane doktore,říkám vám anděl.Jste neskutecný profrsionál ve svém oboru a nad míru lidský člověk.Pro mě,mou rodinu a řadu přátel,které jsem k vám doporučila jste vždy udělal maximum.Vaše péče se neda6srovnat z žádným lékařem v mém okolí tak lidský přístup a pochopení pacienta jsem nikde nezažila.Preji vám moře zdravícka a hlavně vatikánské DĚKUJI Alena Kronusová

Pan doktor Hladík patří mezi nejlepší doktory co znám, chodím k němu občas s páteří, blokády apod. Co dokáže uvolnit a rozpohybovat během hodiny je neskutečné. Profesionální jednání, výborná příprava a pak už jen přesné hmaty a chvaty :-) a člověk odchází zcela uvolněný a spokojený. Určitě doporučuji!

Prozatím jediný doktor z Benešova, před kterým smekám a na rukou bych ho nosil. JE TO BOREC!!!!!!

C

skvělý doktor, velice mi pomohl jak on sám osobně, tak i doporučením do rehabilitačního ústavu Kladruby, kde mě téměř vyléčili a postavili zpět na nohy. Je úžasný , ochotný a má velmi lidský přístup.... doporučuji.

Dr,Hladík je velice příjemný a ochotný ,ale hlavně neskutečný MACHR !!!!!!! Nikdo nedokázal za 10 let co on za hodinu!

Pan doktor je skvělý specialista ve svém oboru , velice mi pomohl s mým problémem . Vyzkoušel sem několik specialistů během jednoho roku , ale ti mi vůbec nepomohli , buď mne poslali na rehabilitaci s tím že mi tam pomohou a nestalo se tak, nebo sem od nich dostal injekci proti bolesti , která samozřejmně problém vůbec nevyřešila. Jeho zájem o pacienta je naprosto profesionální a komplexní . Neodbyde vás jako někteří jeho kolegové , ale podrobnou vylučovací metodou dojde až jádru problému , který vyřeší . Takovéhoto PANA DOKTORA rozhodně doporučuji všem , kteří to potřebují. Jen kdyby bylo takových doktorů více a ve všech oborech .

Zdravím potencionální pacienty. Jsem po nehodě, která mi vzala nejen sebevědomí, ale volný pohyb. Pan doktor Hladík mi vrátil vše. Má zlaté ruce, velké srdce, neskutečnou trpělivost. Opravdu umí!!! Je to pan odborník a člověk na svém místě.

Skvělý lékař, schopný, empatický, pečlivý. Doktor jak má být.

Báječný doktor, odborník. Vřele všem doporučuji.