Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Jiný

Chodím k panu doktorovy pár let a místo lečeni teď od něj slyšim jen přičinu známé noste bederní pás a hotovo.Teď při akutni bolesti mě slušně poslal na pohotovost do vojenskě nemocnice.Když jsem chtěl žadanku na CT kvuli obstřiku tak mě poslal zpátky kde CT chtěji a přitom on má veškerou moji dokumentaci kde vyhřez plotenky mám.Takže teď musím obsolvovat cele vyšetřeni znovu.

Mudr.Havelka ,je ten NEJÚŽASNĚJŠÍ LÉKAŘ - klid z něj přímo vyzařuje - vše pořádně a srozumitelně vysvětlí - je to první lékař, u kterého jsem měla pocit , že mu na mém zdraví opravdu záleží .Dostala jsem se k němu po úraze - a pomohl mi, i s vyrovnáním se mého poúrazového problému .
Je to pro nemocnici požehnání , mít takového svědomitého a pečlivého lékaře . Přeji mu pevné zdraví , a hodné pacienty ....... IF
Je to jednička ve svém oboru ! ! !

Nejsem nadšenou příznivkyní podobných debat, ale tentokrát mi to nedá. S doktorem Havelkou mám podobné zkušenosti jako Gilbert a nejsem tím vůbec nadšená a nejraději bych o tom nikde nemluvila ani nepsala. Nikdy jsem toho moc neodmarodila, vždycky jsem se snažila pomoci si sama. Nemocenské a zdravotní pojištění platím řádně a dlouho, bez dluhů a upomínek a jiná placení neuznávám. Lékaře, neurologa jsem musela vyhledat až teď, když mám velké problémy se zády a pro bolesti prakticky nespím. K panu doktorovi jsem přišla s vědomím, že využiji jeho odbornosti ke svému uzdravení. Podle paní Kateřiny si nedovedu představit sebe, ani jiné pacienty, kteří k doktoru Havelkovi přicházejí, že by patřili mezi ty, kteří by nechtěli využít jeho odbornosti ke svému uzdravení. Tady přece záleží zase jenom na panu doktorovi, kterému pacientovi "chce" nebo" nechce" opravdu odborně pomoci. Já se ale stále více přesvědčuji, že jako jeho pacientka patřím stejně asi jako Gilbert mezi ty pacienty, kteří sice přišli využít odbornosti doktora Havelky ke svému uzdravení, jak mu přeje paní Kateřina, ale nepatřím bohužel mezi ty, kterým "chce" pan doktor odborně pomoci. Vím, že s tím nic nenadělám,i takové lékaře u nás bohužel máme. Zkusím jinde, nevěřím totiž, že jsou všichni stejní a moc děkuji a přeji hodně síly a zdraví těm, kteří jsou jiní.
A všem zoufalým pacientům přeji aby našli toho pravého a brzy se uzdravili.
Do hodnocení dávám slabý ne proto, že bych pochybovala o odbornosti pana doktora, ale proto, že si myslím, že je "slabý" jako člověk a "slabostem" podléhá a podle toho se k některým "neslabým" pacientům
chová. Třeba mu to pomůže a nad sebou se zamyslí a bude sloužit všem stejně, jak to kdysi sliboval.
Ljuba.

Pana doktora znám již hodně let a proto mi to nedá, abych nereagovala na předcházející téměř urážlivý komentář. Je to vynikající odborník, který celý svůj život zasvětil péči o svoje pacienty a jak vyplývá z ostatních komentářů, stará se o ně velmi dobře. Jeho rukama prošlo velké množství pacientů. Některým pomohl k uzdravení z velkých zdravotních problémů, jiným doslova a do písmene život zachránil. K nemocným přistupuje citlivě a zodpovědně a svou práci má velmi rád. Jak ho znám, v žádném případě by nikdy od nikoho nepřijal úplatek, a proto mi připadá poslední komentář nejen vulgární nebo přehnaný, ale přímo urážlivý.
Na závěr panu doktoru Havelkovi přeji, Aby do jeho ordinace přicházeli jen ti pacienti, kteří jeho odbornost dokáží využít ke svému uzdravení a váží si jeho lidského a přívětivého přístupu k lidem.

Při jednání s Mudr. Františkem Havelkou jsem bohužel nezažil nic z uvedených kladných hodnocení, o kterých píšou jiní pacienti. Bohužel jsem dal na recenze z internetu a věřil že jako vychvalovaný odborník mi pomůže. Léčení u něho bylo ztrátou času. Vůbec mi nepomohl, jak jen mohl oddaloval odborná vyšetření a když jsem si je nakonec vynutil, ignoroval doporučení odborníků - lékařů, ke kterým mě poslal. a nakonec mě svým hrubým jednáním donutil změnit lékaře, což jsem měl udělat hned po první návštěvě, kdy jsem k němu pro velké bolesti začal chodit. Až teď jsem v rukou skutečného odborníka, který mě opravdu léčí a hlavně nelže, nepodvádí a co je hlavní - nedává najevo, že bez úplatku mě léčit nebude. Nechci zde uvádět žádné podrobnosti, ty jsem rozhodnut popsat a poslat na českou lékařskou komoru. A protože nevěřím, že mám s Mudr. Havelkou negativní zkušenosti jen já, vyzývám ostatní pacienty, kteří mají zkušenosti podobné, aby se nebáli a našli odvahu je zveřejnit.

PANA DOKTORA ZNÁM UŽ 3 ROKY, KDY SE MI STAL ÚRAZ. BYLA JSEM ZA NÍM ODESLÁNA Z CHIRI A UŽ PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ BYL VELICE PŘÍJEMNÝ, PODROBNĚ MI VYSVĚTLIL JAK A CO MÁM DĚLAT ABY MĚ TO CO NEJMÉNĚ BOLELO.
PROSTĚ TOTO JE SKUTEČNÝ A ZASLOUŽENÝ "PAN DOKTOR " KTERÝ BY SI ZASLOUŽIL ZLATOU MEDAILI. !
VŠEM PACIENTŮM MOHU JEN P. DOKTORA DOPORUČIT ! FAKT JE SKVĚLÝ, OCHOTNÝ, SUPROVÝ S LIDSKÝM SRDCEM.! PŘEJÍ VÁM P. DOKTORE, HODNĚ ZDRAVÍ , PEVNÉ NERVY S PACIENTY SARAH CELÁ

Je opravdu vynikající,pozorný a dává pocit,že mu na pacientovi záleží,jsem ráda že patřím do jeho péče

Prvni pan doktor, co hledal pricinu nemoci komplexne...Byla jsem tam zatim jen 2 x ale verim, ze mi dokaze pomoci a dekuji za to

Když mně primař Kubačák, bývalý ředitel úrazovky, doporučil MUDr. Havelku, bylo mně jasné, že to bude kapacita. Nemýlil jsem se. Vše se snaží vysvětlit, má trpělivost a přehled, umí a zná a hlavně, hlavně je lidský. Moje potíže mně vysvětlit, bohužel nevím, jestli se s tím dá něco dělat. Za 3 týdny další konzultace. Sečteno podtrženo - doporučuji
Ing. Jan Rejchrt Moravská Třebová

Pan doktor je moc milej a umí léčit. Vše probere a snaží se pomoct. Děkuji a určitě všem vřele doporučuji.