MUDr. František Hanzelín

Zubař Více

Strakonice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Sokolovská 1336, Strakonice

Pana doktora jsem měla moc ráda, je moc milý a zákroky u něj opravdu nebolí (ani trhání moudráků), je ohleduplný. Stejně tak je moc milá sestřička. V čekárně si bez objednání sice počkáte 2-3 hodiny, ale objednané se snaží vzít na čas. Bohužel ale musím potvrdit, že péče o chrup není dobrá. Možná je to způsobeno tím, že pan doktor má příliš mnoho lidí a nemá tudíž čas se jim pořádně věnovat. Bolely mne zuby, ale s doporučením rentgenu jsem byla odmítnuta, byly vždy odstraněny jen nejakutnější potíže a byla jsem poslána domů s tím, že mám zuby dobré. Ač jsem nechtěla opustit tak milého doktora, přeregistrovala jsem se nakonec na soukromou kliniku, kde mi rentgen udělali a byli velmi smutní z mého stavu zubů. Napočítali mi 13 kazů, z nichž některé sahaly opravdu hluboko až k nervům. Nechtěli mi věřit, že jsem byla před půl rokem na preventivní prohlídce. Teď mě bude stát hodně peněz dát si chrup opět dopořádku. Nemuselo to tak být, kdyby se mi dostalo lepší péče. Ovšem nejsem si jistá, že ve Strakonicích je vůbec takový zubař, který by to dělal lépe. Proto doporučuji navštivte alespoň zubní hygienu (když už nechcete měnit zubaře), kde vám kazy také najdou, vysvětlí, jak se správně starat o chrup, ukážou jak používat mezizubní kartáčky apod.

Jeden z nejlepších zubních lékařů ve Strakonicích.

Dneska sem byla u pana doktora Hanzelína trhat moudrák a jak sem se balila pan doktor byl vybornej ani to nebolelo!! Děkuji moc!!! Od pana dokora už se trhání bát nemusím!! :-) a za měsíc mě to čeká znova už vím do čeho jdu

Je to jeden z nejschopnějších zubních lékařů v jihočeském kraji. Skvělý přístup k pacientům, téměř bezbolestné zákroky :-). vřele doporučuji.

Verim, ze pan doktor Hanzelin je dobry, kdyz mate zuby v poradku. Pokud mate nejaky vaznejsi problem, tak vam nepomuze. Osetruje zuby zasadne bez rentgenu, coz je v 21. stoleti nejenom absurdni, ale hlavne nezodpovedne.

Je to Pan doktor s velkým P, umí a k tomu je ochotný a přijemný. Je to jeden z nejlepších zubařů co znám a sestřička je taky velice pohodová.

Ja tedy musím péči pana doktora moc pochválit, je moc sympatický a vždycky se snaží aby to bolelo co nejmíň :) je fakt super

Po mnoha stomatologických peripetiích jsem já, zubní strašpytel, u tohoto lékaře před lety zakotvil a jsem tomu moc rád. S lepším jsem se nesetkal.

Ochotný,citlivý ,šikovný - na návštěvu u něj se vždy těším.Každé ošetření od něho je kvalitní,podle mne je to jeden z nejlepších lékařů jaké znám.Také sestřička Marcelka hodně přispívá k pohodě a dobré náladě.Moc děkuji.

Č

Velice dobrý a příjemný zubař. Celá rodina k němu chodíme již řadu let a vždy jsme byli naprosto spokojení. Ve Strakonicích a okolí rozhodně nejlepší stomatolog.