Lidečko 511, Zlín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor mi zachránil život. Sice to už je 36 let, ale opravdu nebýt jeho, tak tady nejsem. Jednalo se o natrženou slezinu. Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: jiné místo Zdravi

Pana doktora jsem poznal v Jizni Africe, kde pan doktor zil a pracoval.
Byl zde znam jako spickovy odbornik a velice obetavy clovek
Preji mu hodne zdravi a spokojenosti v jeho zivote. Pomohl vratit zdravi neskutecnemu mnozstvi lidi

Nejlepší lékař kterého jsem poznala,obětavý,zachránil život mému manželovi kterému prasklo tlusté střevo.Pan doktor měl volno,byl na chatě a když ho odvolali na pomoc tak ihned bez okolků přijel z Luhačovic a operoval ho čímž ho zachránil,bylo to na velikonoce před 20ti let,velký dík!Manžel je stále v pořádku,přeji Vám pane doktore mnoho zdraví,nikdy na vás nezapomenem.

znám ho jako výborného doktora a operatéra z dřívější doby. V posledním čase ho trochu bolí záda a tak musel zvolnit.