František Deči, praktický lékař Česká Lípa

MUDr. František Deči

Uložit

Praktický lékař Více

25 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší doktor chodím k němu už 30 let a nikdy bych neodešel důkladný doktor který pacienta řádně vyšetří přeji panu doktorovi hodně zdraví a min 100.

F
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Nejlepší Pan doktor kteryho jsem mohl v životě poznat sice jsem se odstěhoval ale budu rád za nim jezdit Vše mi důkladně vysvětli neni naco bych si stěžoval vždy mi vyšel vztříc

C
Ověřený profil

Nechapu tady ty negativni ohlasy na pana doktora.Ja osobne po doktorach nechodim,ikdybych mela.Uz bylo nutne se prihlasit k doktorovi.Vybrala jsem si pana Mudr. Deciho.Chodi k nemu muj pritel,ktery je s nim maxi spokojen.Ja osobne si myslim o panu doktorovi jen to nejlepsi.Je to doktor s velkym srdcem,nejenze me vyslech,l ale vysel me se vsim vstrict,za to mu strasne moc dekuji.Jsem rada,ze jsem se k nemu registrovala.A sestricka to je slunicko,se zlatym srdickem.Pro pacienta je nejdulezitejsi,kdyz muze verit svemu doktorovi a naopak." jsem velice spokojena a za pritele tez mohu napsat to same.Strasne, moc dekuji,pane doktore za vsechno.
Neni pravda,jak tu někdo napsal,ze neleci.Pan doktor je velice dukladny a kdyby nebyl,tak muj pritel by mohl dopadnout zle.Diky panu doktorovi, vime diagnózu a za to mu moc dekuji.A budem bojovat dale.A boj vyhrajeme;)
S pranim krasneho dne.
sarlot

N
Ověřený profil

Ačkoliv k praktickému lékaři moc nechodím, protože to není potřeba, tak můžu říct, že s panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Vždy mě vyslechne, důkladně vyšetří, jako třeba teď nedávno, kdy mi udělal kompletní vyšetření bez jakýchkoli připomínek. Za mne spokojenost.

G
Ověřený profil

jsem s doktorem velmi spokojena :-) vsechno radne vysvetli,vyslechne,vysetri i kdyz vi ze ma plnou cekarnu nepospicha a neodbyde cloveka

L
Ověřený profil

U pana dr. Deciho jsem zaregistrován již mnoho let. I když k němu chodím velmi málo, vždy když jsem k němu musel, byl ochotný, člověka vyslechnul, mám kladný přístup k pacientům, prostě praktický lékař, kterého mohu jen chválit.

I
Ověřený profil

Já osobně chodím k panu doktorovi Dečimu mnoho let, jsem s ním spokojená. Má opravdu lidský přístup, nikdy z nikoho nedělá simulanta, vždy vyslechne a vždy vyhoví , má "uklidňující přístup". Pacienty si pamatuje, pozná, když se bojíte. Jsem s ním velmi spokojená, i když ho často nepotřebuju - ZATÍM. Ale za chvíli mi bude padesát, třeba ho budu potřebovat častěji. Ale vždy k němu půjdu s důvěrou. Iveta Píchová, Česká Lípa

L
Ověřený profil

Paní Tydlíková jistě nemá na práci nic jineho než psát na internet své pocity, nedivila bych se kdyby to byla důchodkyně.Jinak si totiž nedovedu představit proč jednomu lékaři píše hodnocení několikrát. hodnocení se píše jen jednou paní Tydlíková,a pokud nemáte nic jiného na práci než se mstít nějakému lékaři,tak si najděte nějakého koníčka.Mudr.Deči je dobrý lékař chodím k němu už nějaký ten rok a jsem velmi spokojená.

G
Ověřený profil

Nelze ho hodnotit kladně,vždy velmi neosobní,ba až nepříjemný,žádný zájem o pacienta,apod.na otázky odovídal vždy neochotně a na půl úst.Proto nemohu doporučit,chodím jinam díky tomuto přístupu a vztahu k pacient.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K

Dobry lekar a dekuji mu za vse co pro me udelal

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti