Na Stínadlech 2796, Teplice
Ord. prakt. lékaře pro dospělé + RHC

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

MUDr. Evžen Hluchovský byl velmi kvalitní lékař. Bohužel zemřel.

Pan doktor Hluchovskký minulý týden zemřel. Od počátku roku již k mé velké lítosti nevykonával svou praxi. Byla jsem jeho pacientkou od roku 1993 s celou svou rodinou. Je to pro mne veliká ztráta. Byl to odborník a ne jen předepisovač léků a vyplňovač neschopenek. Skvělý diagnostik, který se stále vzdělával. Pomohl mi ve chvílích, kdy jsem před 4 lety měla největší zdravotní potíže s profesionalitou i nesmírnou laskavostí. Moc mu děkuji.

Velice arogantní doktor, který se nestydí chovat jako prase k matce s dětmi. Vyhněte se mu pokud můžete.

Určitě nedoporučuji. Doktor se vážně zajímá jen o to, aby ho pacient nenakazil. Já jsem často nemocná - podzim, zima, jaro. Pokaždé má ta nemoc jiný průběh a doktor mi prostě pokaždé řekne VIROZA, aniž by se mi podíval do krku - jen si mě poslechne (samozřejmě hezky s rouškou, aby nic nechytil) a další věc je ta, že díky němu mám antibiotika 5x do roka!!!

Evža je dobrej,sice trochu nevrlej po těch letech,ale divte se :o)
Jednička hlavně co se týče "sportovních" zranění

Je to borec, ve všem mi vyhověl . je sice starý, ale dobrý.

Pan doktor je ochotný a vždy mi pomůže. Je OK

Je asi už na vykonávání profese starý, je opravdu arogantní a hodně se zajímá o to, abyste ho náhodou nenakazili.. Ale na druhou stranu mi vždy velmi dobře poradil a pomohl, takže i přes negativa doporučuji :-).. Hlavně co se týče problémů se zády, kolenem, v tom byl fakt jednička :-).. Ale lékař, který ho zastupuje je miliónový, tuším, že se jmenuje Tamler Petr, toho doporučiji na 100% :-).

Určitě doporučuji. Jsem s ním nadmíru spokojená

Fakt super..