Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Sestřičky zvládají i velký nával pacientů s přehledem a jsou velmi kompetentní a na svém místě.Paní doktorka Zídková působí jako zkušená kardioložka.

Pani doktorka ma dobrý přístup k pacientovi. Dela komplexní a pečlivé vyšetření. Velmi doporucuji !!

Všichni lékaři jsou na úrovní lidské i profesní.

Lékaři střídající se v této ordinaci to je děs. Sotva se tam zaregistruji (přestěhovala jsem se) tak mi lékař bez jakéhokoli vyšetření a podle mne i bezdůvodně změnil léky. Později jsem tam pak šla s tím, že si myslím, že mi ty léky nevyhovují a chtěla jiné nebo se vrátit k předchozímu léku tak mě poslali k obvodnímu lékaři!! Ten (Moje Ambulance)mě poslal na neurologii!! Na neuroligii se paní doktorka divila proč mě k ní posílají nicméně mě vyšetřila (i EEG) a zjistila, že potíže na které si stěžuji jsou uvedeny jako nežádoucí účinky u léku, o kterém jsem původně na interně tvrdila, že si myslím, že mi nevyhovuje!!! Takže pokud máte nějaké problémy a neodrazí vás arogantní sestry tak vám tady lékař stejně nepomůže.

Oceňuji milý, lidský, přesto profesionální přístup, komplexní a pečlivé vyšetření. Příjemné prostředí čekárny i ordinace.

výborná

Velmi dobrý přístup k pacientovi,srozumitelné vysvětlení jeho zdravotního problému.

Dobrý přístup k pacientovi, dodržuje objednací časy, dobře vybavená ordinace